Lekarze Jastrzębie-Zdrój

lekarz Martyna Dubrawska

NWZOZ "Medicus 99"
ulica Dworcowa 1D
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pani doktor naprawdę wysokiej klasy. Profesjonalne podejście do każdego przypadku, klarowne tłumaczenie oraz sympatyczne podejście do pacjenta, bez względu na wiek. Odpowiada na każde pytanie, pomagając rozwiać ewentualne wątpliwości. Jako były pacjent oddziału laryngologii, jestem zadowolony i nie mam nic do zarzucenia.
Opinia dodana przez: Karol

mgr Anna Mura

Żeromskiego 34a
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Doktor Anna Mura leczy mnie od kilku lat. Chodziłam do niej od 16 roku życia. Potem miałam przerwę bo wyjechałam. Leczyłam się u wielu lekarzy, ale to Ona jest rzetelna, kompetentna i delikatna. Wróciłam do niej z trudną sytuacją jajników. Udało się wszystko wyleczyć, a dziś mam śliczną i zdrową córeczkę. Dzięki Jej wsparciu ciąża przebiegła znakomicie.

lekarz Halina Hołówko

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Świetny lekarz!! Pomaga w każdej sytuacji, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze ma czas dla swoich pacjentów.

lekarz Iwona Jagiełłowicz

Jastrzębie Zdrój ul. Harcerska
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani dr Jagiełłowicz jest wspaniałym lekarzem, super podejście, przemyślane decyzje i zawsze wnikliwe szukanie przyczyny dolegliwości. Nie ociąga się z wypisaniem skierowania do specjalisty, jeśli widzi poważniejszy problem. Przy tym wszystkim bardzo życzliwa i zawsze uśmiechnięta osoba. Jestem mamą, która zakończyła współpracę z Panią doktor z racji tego , iż moje małe dzieciaczki są już dorosłymi osobami. W tym miejscu składam wyrazy podziękowania za wszystkie lata opieki.
Opinia dodana przez: zadowolona mama

Aleksandra Langosz-Nowak

Protetyk, Stomatolog

Zakład Leczniczo-Opiekuńczy dla Dzieci "BETLEJEM"
Pszczyńska 11
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Leczyłam się u Pani doktor od półtora roku. wszystko było ok, aż do momentu kiedy okazało się że leczony przez nią ząb w trakcie urlopu podszedł ropą. Dentysta do którego poszłam ze zdjęciem powiedział że gdyby mój dentysta wcześniej zlecił prześwietlenie dało by się go uratować, a tak to do wyrwania. Wydaje mi się że kiedy przychodzi nowy pacjent, dentysta powinien wysłać go (jeśli nie ma takiego sprzętu w gabinecie) ...

lekarz Anna Wacławik

Hematolog

al. Jana Pawła II 1 lok. 5
44-330 Jastrzębie-Zdrój

jest aniołem-mogę tylko tyle o Pani Doktor opowiedzieć ponieważ posiada tylko super wspaniałe cechy.

dr n. med. Andrzej Mura

Urolog

Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Dobry lekarz. Wybitny urolog z doświadczeniem, dlatego ma dużo pacjentów. Przyjmuje obecnie, w czasie pandemii na konkretne godziny,umawiane wcześniej telefonicznie. Czas dla pacjenta jaki przeznacza to ok 15-20min. W poczekalni są wyłożone jednorazowe maseczki , jest płyn dezynfekcyjny. Krzesła dla pacjentów są rozstawione aby zachować odstęp. Można czuć się bezpiecznie. Pan dr Andrzej Mura leczy mnie od lat , od czasu zabiegu, który był wykonany w szpitalu w Jastrzębiu. Stan ...
Opinia dodana przez: Btla

dr hab. Stanisław Wawryka

Urolog

SPECJALISTYCZNY GABINET UROLOGICZNY
Jastrzębie Zdrój, Al. Jana Pawła II 1/6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Super lekarz. Najlepszy fachowiec jakiego znam. Polecam pana doktora. Cierpliwy, wyrozumiały i rewelacyjny specjalista. Polecam
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Jarosław Ślifirski

Alergolog, Laryngolog

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Godny polecenia lekarz, chodzę w sprawie alergii, ale zawsze jest też pełne badanie laryngologiczne. Wytłumaczy wszystko, uprzejmy . Wizyta 2stowki
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mieczysław Oleś

USG, Ginekolog

11 Listopada 47
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Jakiś czas temu odwiedziłam kilka razy pana doktora. Niestety jego kompetencje są do podważenia. Usłyszałam kilka wątpliwie ciekawych teorii na temat badań prenatalnych- które odradził mimo, że chciałam zrobić je prywatnie i mimo ciężkiej wady wrodzonej serca którą miał mój brat i na którą zmarł w wieku 5 lat, tego dlaczego pan bóg tak to wszystko wymyślił ( a w szkole mnie uczyli, że świat nie powstał w 7 dni) ...

lekarz Tomasz Bednarek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z powołania, zawsze ma czas, nawet po godzinach, nikt nie odejdzie bez porady. Wyleczył mnie z boreliozy, bardzo szybko wykrył chorobę. Najpierw jeździłem po specjalistach w Wodzisławiu Śl. w Cieszynie lecz bez efektów, zmarnowane trzy lata. Pan Bednarek wziął sprawę w swoje ręce i od dziesięciu lat mam spokój. Co roku robię kontrolne badania, jest ok.

lekarz Tomasz Waluś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "ZDRÓJ" s.c.
ulica Kościuszki 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Wspaniały lekarz miły potrafi dobrze leczyć leki potrafi tak dopasować że ustępuje dolegliwości już tego samego dnia lekarz bardzo dobry zaufania
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Magdalena Rembiesa-Jastrzębska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

W dniun8.06 bylam z 2 synem u Pani doktor na wizycie. Miałam nagrane jak dziecko ciezkonoddycha w nocy i jakie ma atakinkaszlu ( syn z astma oskrelowa ) powiedzialam jakie podje leki i że nie pomagają. Pani doktor stwierdzila zapalenie krtani, osluchala i powiedziała że osluchowo czyściutko. Wizyta była o godzinie 12:50 o 21: 00 dziecko zabrało pogotowie z silnymi dusznościami. Diagnoza szpitala ostre zapalenie oskrzeli oraz silna dychawica oskrelowa. ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Weronika Stefańska

Poradnia Stomatologiczna DENTALUX
os. 1000-lecia 15 E
44-268 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz naprawde godny polecenia. Pani jest uprzejma, fachowa i zadaje sporo pytan w celu rozpoznania choroby. Mozna zadawac pytania natury lekarskiej i nie dostanie sie przyslowiowej "zjeby" czy olania. Czesto zmienialem lekarza bo sie dogadac nie umialem ale tutaj mysle ze zostane na dluzej. Jedyny problem to ze ciezko sie do pani doktor dostac no ale to jakby nie patrzec zaleta a nie wada .
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Dariusz Kubiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Prowadzenia sposobu leczenia przez Dariusza Kubiaka można ocenić pod pojęciem WIELOPOZIOMOWOŚCI( Dąbrowski K. "Dezorganizacja pozytywna") . Sposób myślenia tego specialisty daleko wykracza ponad przecietną normę JEDNOPOZIMOWOSCI, która stała się wyznacznikiem więszości współczesnych specialistów. Lekarz ten nie jest uwarunkowany jedynie Hipperalizmem przewijającym się tylko i wyłącznie we warsztacie - technice. Wiele dzisiejszych książek do PSYCHIATRII jest tego doskonałym przykładem. Uczą bezmyślności. Po przeczytaniu mamy odczucia, że to wszystko jest takie proste. ...
Opinia dodana przez: orfeusz

dr Kamila Żyrek

mała galeria
al.piłsudskiego 25
Jastrzębie-Zdrój

100% empatii i życzliwości w stosunku do pacjenta - unikat w dzisiejszych czasach. Lekarz osobiście załatwił mi badanie, którego nie mógł wykonać w innym gabinecie w kolejnym dniu. Nigdy wcześniej coś takiego mi się nie przytrafiło. W obecnych czasach bezduszności i biurokracji takie zachowanie jest unikatowe....
Opinia dodana przez: Krzysztof

Michał Michalski

al. Jana Pawła II 1 lok. 5
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Jestem zachwycona konsultacja związana z ciąża u Pana Doktora ! Pan Doktor jest bardzo empatycznym, szczerym i profesjonalnym specjalista. Z ręka na sercu polecam wizyty i prowadzenie ciąży w Gin Med
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Mieczysław Jagiełłowicz

wojewódzki szpital specjalistyczny
44-268 Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry lekarz zoperowal mi kolano ktorego wielki dr wojtaszek z szp.wodzislawiu sl nie podjol sie bo twierdzil ze jest ok a PAN DOK JAGIELOWICZ zrobil operacje przyszyl wiazadlo rzepki i jak narazie jest ok
Opinia dodana przez: kriskros79

lekarz Katarzyna Zborek

NZOZ HERMED
Krasickiego 21
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Z całego serca polecam Panią Doktor. Chodzimy z synem od urodzenia. Pani Doktor zawsze pomocna, konkretnie stawia diagnozy, nie przepisuje antybiotyków od razu. Dużym plusem jest szybki termin wizyty - Zebrzydowice. Kontakt z dzieckiem - idelany.
Opinia dodana przez: Monika

dr Michał Wodecki

gabinet stomatologii
Al.Piulsudskiego 18a
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ja chodzę z całą swą rodziną do P. Doktor Biernackiej jestem bardzo zadowolona. Zero bólu, przyjemnie szkoda że tak krótko jestem u niej bo bym mogła całydzień na tym fotelu siedzieć bo nic mnie nie boli.