Lekarze Kłobuck

lekarz Anna Anczyk-Pawłowska

ulica Szkolna 82
42-100 Kłobuck

GODNA POLECENIA ,MIŁA OPIEKA NAD CHORĄ, WIĘCEJ TAKICH LEKARZY .LECZĘ SIĘ JUŻ DOŚ DŁUGO BY OCENIAĆ PANIĄ DOKTOR.

lek. dent. Maciej Otwinowski

"neodent" Magdalena Otwinowska, Maciej Otwinowski. Spółka Cywilna
42-100 Kłobuck

Nie polecam. Wykonanie różni się od opowieści i nie ma w żadnym wypadku pokrycia w kosztach usługi.
Opinia dodana przez: Tom

lekarz Aleksandra Majchrowska

Internista, Kardiolog

Rómmla 10 m. 12
42-100 Kłobuck

Bardzo dobra lekarka kontroluje stan zdrowia pacjenta , a działa jeszcze szybciej i rozważniej w zespole! Pelny, skrupulatny monitoring i kontrola stanu pacjenta w każdym możliwym miejscu pobytu. Pacjenci z przewlekłymi dolegliwościami dostają nowe możliwości leczenia w sposób nagły jeśli trzeba i szybki bez czekania w kolejce i bez zbednej zwłoki wcale nie w przypadkowych miejscach leczenia. Sprawdzona lekarka
Opinia dodana przez: pacjent NFZ

lekarz Sylwia Miland

ulica Zakrzewska 41
42-100 Kłobuck

Pani Doktor Sylwia Miland (poradnia Matki i Dziecka) to wspaniała osoba z wielką wiedzą merytoryczną i jeszcze większym sercem. Konkretna, stanowcza i rzeczowa. Szczegółowo wytłumaczyła dlaczego powinniśmy poszerzyć diagnostykę. Bezinteresownie umówiła synowi przyjęcie na oddział w Zabrzu. Pozwoliła na powrót uwierzyć w lekarza na NFZ. Z ogromną wdzięcznością i wyrazami szacunku.
Opinia dodana przez: Nina (mama siatkarza)

lekarz Magdalena Mrożkiewicz-Salamon

Czarnieckiego 25
42-100 Kłobuck

DRAMAT!!!! Byłam z dzieckiem na wizycie na NFZ , na którą czekałam ponad rok. Pani doktor niemiła, nerwowa, arogancka komentarze nie na miejscu w stylu; proszę być rozsądnym i nie zabierać młodszego dziecka ze sobą do przychodni; niestety nie każdy ma z kim zostawić młodsze dziecko. 2 sprawa słuchajcie wizyta na FNZ- NO CÓŻ WIZYTA TRWAŁA KILKA MINUT nie uzyskałam informacji jaką dziecko ma wadę czy się polepszyło od ostatniej ...

lekarz Włodzimierz Goc

Bitwy pod Mokrą 5
42-100 Kłobuck

Kilka lat temu doktor Goc usuwał mi z nadgarstka ganglion. Guz został prawidłowo usunięty, ścięgna nienaruszone i co najważniejsze ganglion nie odrasta. Inny lekarz bał się podjąć usunięcia ponieważ guz znajdował się bardzo blisko ścięgna. Teraz gdy kolejny ganglion (tym razem na stopie) wymagał usunięcia od razu udałem się do doktora Goca. Serdeczny i konkretny specjalista, polecam każdemu
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Magdalena Łacna

Tuwima 15
42-100 Kłobuck

Dzięki profesjonalizmowi,zaangażowaniu ,rozpoznaniu ,szybkosci w działaniu skladam Wielkie Podziekowania dla Pani Doktor za mozliwosc dalszego i nowego zycia . Dziękuję Pani Bardzo .
Opinia dodana przez: Tomasz.K

Danuta Ligęza

Przychodnia Specjalistyczna - Zespół Opieki Zdrowotnej
42-100 Kłobuck

Nie polecam zero podejścia do dzieci...bardzo nie miła i nie uprzejma pani doktor Ligęza. Szkoda dzieci
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Ewa Szymczyńska-Balas

Stomatolog, Ortodonta

Mickiewicza 37
42-100 Kłobuck

Niestety muszę wystawić złą ocenę. Miesiąc przed planowanym ściągnięciem aparatu, po zrobieniu zdjęć rentgenowskich postanowiłam skonsultować się z innym ortodontą, ponieważ nie podobały mi sie wystające górne zęby. Przyszłam do pani Szymczynskiej z lekką wadą zgryzu, a po leczeniu niestety okazało się, ze mam nachodzące na siebie korzenie jedynki i dwójki i zagrożone zęby, przesunięta symetrie w dolnym łuku i niestety mocno pogłębiony tyłozgryz. Ciężko było mi znaleźć ortodontę, który ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Mariusz Szczepaniak

Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku
ulica Staszica 21
42-100 Kłobuck

Na wizycie zostałem potraktowany jak idiota. Mówię lekarzowi o dolegliwościach układu pokarmowego, które występują u mnie od ponad pół roku, przedstawiam swoje obserwacje objawów i ich związek z spożywanymi pokarmami, co zostaje zupełnie zignorowane. Następnie lekarz stwierdza, że mam jeść wszystko, nawet to co wyraźnie podkreśliłem, że mi szkodzi, bo ja sobie to wszystko wymyślam i to jest tylko psychosomatyka (zrozumiałem przekaz, tzn. lekarz twierdzi, że wymyślam sobie swoje choroby. ...
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Dariusz Buchelt

Przychodnia Specjalistyczna
11-go Listopada 5A
42-100 Kłobuck

Najgorszy u jakiego byłam z dzieckiem. Zero podejścia do pacjenta, nawet nie zbadał porządnie syna. Kazał wrócić za trzy dni a dziecko z temperaturą i bólem gardła.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grażyna Bęś