Lekarze Olesno

lekarz Maria Zawada

Laryngolog

Obrońców Westerplatte 1
46-300 Olesno

Bardzo dobry lekarz, leczy skutecznie i niedrogo. Polecam - dobry fachowiec. Wyleczyła mi chore zatoki, których inni laryngolodzy nie potrafili wyleczyć.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Maria Zaporowska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Spółka Cywilna A. Proszewski, B. Tryhubczak Proszewska, A. Sikorska
46-300 Olesno

Pani Maria jest swietnym lekarzem, bardzo wyrozumialym, dokladnie i ze szczegolami tlumaczy chorobe i przede wszystkim jest osoba ktorej mozna zaufac, polecam

lekarz Bogdan Mielczarek

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Wojska Polskiego 1
46-300 Olesno

Pan doktor był tak uprzejmy że podczas święta mając gości w mieszkaniu nie zbył mnie ,ale przyjął udzielił pomocy to znaczy usunął obce ciało z oka.Opłata moim zdaniem była symboliczna około 20,00 zł.dziś jest 03.07.2009r.mam obce ciało w oku i wybieram się do Pana Doktora z prośbą o pomoc.Ile powie to zapłacę.Mam do niego zaufanie i pamiętam jego delikatność i rozmowę co w danym momencie będzie wykonywał.To było naprawdę bardzo ...
Z wśród wszystkich jakich odwiedziłam stomatologów Pani M. Ekert jest zdecdowanie na pierwszym miejscu pozostawiając resztę w dalekim tyle. Dodatm, że pozostałe wizyty były oczywiście prywatne mimo to nie zadawalające:(

lekarz Ewa Wieczorek-Ladra

Lompy 5 lok. 4
46-300 Olesno

Pani doktor w momencie moich wątpliwości związanych z zabiegiem dziecka nadużyła swojej pozycji twierdząc, że teraz to już ona decyduje, bo podpisałem wszystkie zgody. Dowiedziałem się też że jestem nieodpowiedzialnym rodzicem. Nie dowiedziałem się natomiast prawi nic o sytuacji mojego dziecka.Na szczęście po interwencji Pani doktor miałem okazję rozmawiać z lekarzem kierującym odziałem, który mnie uspokoił i dał konkretne wskazówki oraz jasno i klarownie wyjaśnił jak mam dalej postępować z ...

lek. dent. Beata Morelewska

Gminny Ośrodek Zdrowia w Oleśnie
ul. Leśna 10
33-210 Olesno

Bardzo dobra dentystka, wszystkie zęby które mi naprawiała były bardzo profesjonalnie zrobione i kolejne kontrole już po 3 latach pokazują że nic złego z nimi się nie dzieje.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Proszewski

46-300 Olesno

Lekarz bez specjalizacji podano błędnie internista.

Emile Massouh

46-300 Olesno

Gdy dowiedziałam się, że P.Niesłony nie będzie przyjmował już w szpitalu, myślałam, że nie znajdę innego, dobrego lekarza, który nie przyjmuje prywatnie. Nic bardziej mylnego - doktor Massouh na pierwszej jak i na drugiej wizycie poświęcił mi naprawdę dużo czasu na badania, rozmowę i dobranie nowych tabletek antykoncepcyjnych, z których jestem zadowolona bardziej. A nawet najbardziej. Polecam, bo rzadko się trafiają tacy mili i profesjonalni lekarze! :)

mgr Anna Korzec

Psycholog

dom harcerza
46-300 Olesno

życzliwy dla pacjenta,chętny do niesienia pomocy,potrafioacy rozmawiac z pacjentem

lekarz Aleksandra Zielińska

46-300 Olesno

Polecam Panią Doktor z całego serca. Zbadała córkę, poświęciła swój czas i przejrzała cała dokumentację krok po kroku. Zastosowała leczenie i odpowiednio dobrała okulary (gdzie był ogromny problem przez innych lekarzy) i mamy problem z głowy. Córka nie narzeka wręcz przeciwnie teraz widzi odpowiednio😊 jesteśmy bardzo wdzięczni za fachową opiekę na nami i jesteśmy teraz stałymi pacjentkami Pani Doktor (nie licząc ile kilometrów musimy przejechać do Katowic) ale naprawdę warto.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Henryk Zaporowski

Neurolog

46-300 Olesno

Pan Doktor wysłuchał mnie cierpliwie. Zbadał, wypisał skierowane na rezonans magnetyczny w celu wnikliwszej oceny mojej choroby. Wypisał pomocne leki. Czas oczekiwania na wizytę był krótki. Jestem bardzo zadowolona z tego że udałam się właśnie do tego lekarza.

lekarz Wojciech Gołda

Pulmonolog, Pediatra

Jaworowa 11
46-300 Olesno

Nieuprzejmy i niemiły. Jego praca wygląda jakby był tam za kare.Le zdiagnozował nasze dziecko przyjechaliśmy z typowymi objawami zapalenie mozdzku u dziecka w trakcie ospy (wszystkie charakterystyczne objawy z Google) a on stwierdził że fajny chłopak i mamy jechać do domu! Na drugi dzień odrazu wysłano nas do Opola gdyż dziecko było w bardzo złym stanie! Uważajcie na niego ze swoimi dziećmi!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Katarzyna Bijałd-Mikołajewicz

46-300 Olesno

jedyne co zawdzięczam pani doktor to kilka miesięcy strachu o zdrowie swojego synka ponieważ po jego urodzeniu wmówiła mu wszystkie możliwe choroby, zamiast wytłumaczyć straszyła! miała pretensje o nie podjęte leczenie w trakcie ciąży o czym zdecydował lekarz pod którego byłam opieką i które było zupełnie nie uzasadnione i podjęte bez potrzeby mogło zaszkodzić dziecku o czym interesując się problemem wiedziałam nawet ja!

lek. dent. Paweł Hadasik

Chirurg stomatolog

ulica Modrzewiowa 1
46-300 Olesno

Dzięki panu dentyscie dzisiaj jestem bezzębny.Partacz ,partacz za wielkie pieniądze.Omijać gabinet razem z nim wielkim łukiem.Jest nas dość sporo -bezzębnych ,dzieki temu panu..W czasach ,kiedy partaczył w przychodni kolejowej i robił prywatę/w budynku dwoca PKP.
Opinia dodana przez: ann13

lekarz Krystyna Koegler-Zielińska