lekarz Adam Białoskórski

Ortopeda dziecięcy

Od wielu lat ja i moi bliscy leczymy się u Pana doktora. Miły, serdeczny i przede wszystkim wielkiej klasy specjalista ( poczynając od drobnych problemów po bardzo trudne i skomplikowane operacje). Krótko mówiąc to lekarz z powołania !

Jak najbardziej polecam,dzisiaj operował moja babcie,przez cały czas był przy niej,opiekował się babcia,wszystko ze zrozumieniem wytłumaczył przed operacją.Bardzo dobry,sympatyczny,kompetentny,uczciwy lekarz.Cała nasza rodzina ma do niego wielki szacunek.POLECAM!!!:-)

Nie wypowiadam się na temat jego kompetencji zawodowych, bo nigdy u niego się nie leczyłem, ale wypowiem się na temat jego kultury osobistej i podejścia do pacjentów. Takiego prostaka naprawdę trudno znaleźć. Podam dwa przykłady: 1. przyjechał do pracy w przychodni i zatarasował swoim samochodem 2 samochody stojące na parkingu dla niepełnosprawnych. Poproszony o odjechanie powiedział, że on tu teraz pracuje i nie jego sprawa jak ci niepełnosprawni sobie wyjadą. Po 1,5 godz. oczekiwania (naprawdę dziwię się, że ci ludzie tak długo czekali) postanowili zadzwonić na policję i dopiero pod ...

1. przyjechał do pracy w przychodni i zatarasował swoim samochodem 2 samochody stojące na parkingu dla niepełnosprawnych. Poproszony o odjechanie powiedział, że on tu teraz pracuje i nie jego sprawa jak ci niepełnosprawni sobie wyjadą. Po 1,5 godz. oczekiwania (naprawdę dziwię się, że ci ludzie tak długo czekali) postanowili zadzwonić na policję i dopiero pod wpływem tej groźby lekarz odjechał
2. pewnego dnia nie zjawił się w pracy bo "nie wiedział", że dzisiaj pracuje a malutkie dzieci czekały na niego ponad godzinę. Niektórzy przyjechali z dziećmi nawet z Poznania. Jego półgodzinne spóźnienia są normą.

ODRADZAM!!!! Pan doktor zdecydowanie niekomp[etentny w wyk swojego zawodu. Jezdzilismy z dzieckiem do niego 2 miesiące, dziecko miało IIa wg Graffa, kazał szeroko pieluchowac i wykonywac strasznie bolące dziecko ćwiczenia. ponadto kazde badanie odbywała się w pospiechu , badał dziecko dosłownie tak jakby "robierał kurczaki" w ubojni drobiu, dziecko krzyczało z bólu, na końcu kazdego badania zsiusiało się, równiez z bólu. Przerażał mnie sposób jego podejścia do sprawy i postanowiłam sprawdzić diagnoże u innego lekarza.Okazało się ,ze dziecko ma od urodzenia zwichniety staw biodrowy i IIIa wg Graffa, zwichnięcie stawu byo widoczne na trzech fotkach z usg, które wykonywał Pan Białoskórski, Trafilismy do porządnego lekarza Dr nauk med Timmler z Poznania, który natychmiast zalecił unieruchomienie stawu szelkami Pawlika i sam sie okropnioe przeraził ,ze 3-mioesięczne dziecko było leczone przez takiego niekompetentnego lekarza. Błagam wszystkich rodziców, którzy zamierzaja skorzystac z usług w/w doktora ,aby przemysleli ta decyzję i udali się do porządnego lekarza, gdyż każdy tydzień szerokiego pieluszkowania w syt takiej jak moje dziecko to tydzień stracony!!!!! Moja dziecko powinno od pierwszego juz usg miec załozone te szelki i byc moze dzis juz bysmy je ściągali, a teraz nie wiem czy problem nie zakończy się operacją.Pamietajcie rodzice, zdrowie naszych pociech jest najwazniejsze i nie wolno oddawac jego w ręce byle kogo!!!!!