dr n. med. Adam Dyrda

2,5
2,6
2,4

Rodziłam w lipcu 2009 i na moje nieszczęście dyżur miał Dyrda :(, do nieswoich pacjentek podchodzi okropnie, gdyby nie pomoc położnej Pani Kasi to bym chyba szybko nie urodziła. Odradzam tego lekarza!!!

Mało kompetentny, pacjentki bardzo długo ,,dojrzewają " do zabiegu. Unika jak ognia cięcia cesarskiego, każdej karze rodzić naturalnie tj : stan po cięciu cesarskim. ułożenie pośladkowe. wahania tętna płodu, silna wada wzroku rodzacej

DZIEKI NIEMU O MAŁY WŁOS A STRACIŁABYM DZIECKO CIAGLE MNIE ODSYŁAŁ DO DOMU TERMIN PORODU MIAŁAM NA 17 SIERPNIA URODZIŁAM 4 WRZEŚNIA I TO TYLKO DZIEKI POMOCY POŁOŻNEJ GDYBYM PRZYSZŁA TAK JAK MI KAZAŁ ZA 3 DNI DZIS NIE CIESZYŁABYM SIE WIDOKIEM MOJEJ CÓRKI UNIKAJCIE GO W TYM CZASIE JAK LEŻAŁAM W SZPITALU W MIKOŁÓWIE DZIEKI JEGO NIEKOMPETENCJI ZMARŁO TROJE DZIECI BO ON NIE BEDZIE ROBIŁ CESAREK KOBIETY MAJA RODZIC NATURALNIE MOJA ZNAJOMA LEŻALA W TYM SAMYM CZASIE CO JA I TAK SAMO ZOSTALA POTRAKTOWANA PO 9LATACH STARAN O DZIECKO TERAZ JEJ JAKUBEK MA ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI TO SIE NADAJE NA REPORTAŻ

Lekarz godny polecenia.Prowadzil moje 2 ciaze,pierwsza 15 lat temu,druga 6 lat temu.Do dnia dzisiejszego jestem jego pacjentka

BEZNADZIEJA!!!! WOGÓLE NIE JEST DELIKATNY PODCZAS BADANIA!! PORAŻKA

BEZNADZIEJA!!!! WOGÓLE NIE JEST DELIKATNY PODCZAS BADANIA!! PORAŻKA

Bez zainteresowania zbył mnie bez wyjaśnienia ogólna znieczulica

Bez zainteresowania zbył mnie bez wyjaśnienia ogólna znieczulica

Bardzo dobry lekarz. Fachowy, uprzejmy, cierpliwy. Polecam

Bardzo dobry lekarz. Fachowy, uprzejmy, cierpliwy. Polecam

jest dobrym fachowcem zarówno z ginekologii jak i położnictwa. był jedynym który wyleczył moją mamę a mi pomógł urodzić zdrowego oseska mimo licznych komplikacji. polecam!

polecam!

Nie wypisuje rachunków. Mnie naraził na bezdzietność i po latach to wiem. Walcze z chorobą.Dla niego najważniejsze jest, że klient płaci, a o powikłaniach i zagrożeniach nic nie mówi.Odradzam, są lepsi od niego.

konkretny, zdecydowany, a do tego przystojny

konkretny, zdecydowany, a do tego przystojny