dr n. med. Adam Dyrda

...leżałam w szpitalu na jego oddziale! Miałam bardzo długo krwawienia! uspokoiło sie wszystko pod koniec miesiąca, wiec powoli pakowałam sie do domu! W dzień wypisu p. DR Dyrda jeszcze raz mnie zbadał - z powrotem zaczęłam krwawić, a dolegliwości bólowe podczas badania były nie do opisania! Pomimo próśb lekarz badał dalej mówiąc że jest wszystko w porządku! NIe! Polecam i saMa się BĘdę broniĆ bY znów NIE trafić na tego leKarzA! KOSZMARRRRRRRRRRRR!

Bardzo dobry lekarz, polecam. Fachowy, cierpliwy.

Bardzo dobry lekarz, polecam. Fachowy, cierpliwy.

może trochę zakręcony, ale bardzo dobry lekarz. gdyby nie jego że tak powiem "dmuchanie na zimne" nie miałabym dziś przy sobie mojej kochanej malutkiej Hani:) polecam - choć wiem, że nie każdej kobiecie może odpowiadać :)

polecam - choć wiem, że nie każdej kobiecie może odpowiadać :)

Zdecydowane tak, polecam każdej kobiecie.

Zdecydowane tak, polecam każdej kobiecie.

Żeruje na cudzym nieszczęściu, kasuje za zabiegi, króre później wykonuje w szpitalu. Nie polecam tego lekarza, ja przez jego "fachową" obsługę i doradztwo nie mogę mieć dzieci.

Lekarz pełen poświęcenia, super specjalista w swoim zawodzie, nie poszłabym do kogo innego. Profesjonalnie diagnozuje choroby. Jestem stałą pacjentką. Dzięki niemu też doczekałam się czterech zdrowych wnucząt. Dziękuję bardzo za opiekę.

bardzo dobry lekarz dzięki niemu mam wspaniałego syna,polecam wszystkim

bardzo dobry lekarz dzięki niemu mam wspaniałego syna,polecam wszystkim

spaniały lekarz..polecam każdej kobiecie...

spaniały lekarz..polecam każdej kobiecie...