prof. dr hab. n. med. Adam Dziki

Chirurg ogólny, Proktolog

Niestety, pomimo obietnic nie zajrzał nawet na salę operacyjną, również usłyszałam słowa " zrobiłem wszystko co mogłem, żeby mama jadła", olał pacjenta ze względu na wiek i tyle. Po za tym nieuprzejmy, nie interesuje się niczym.

ja u pana Dzikiego bylam z mama 3 lata temu na jednej wizycie prywatnej! mama karetka zostala dostarczona do szpitala po miesiacu operacja ccialam tylko powiedziec ze lekarz moze i nie ma za wiele czasu ale to dlatego ze ciezko pracuje nie tak jak wielu innych jak ma chwile to porozmawia o stanie zdrowia pacjenta !!! po operacji powiedzial mi zrobilem wszystko by pani mama jadla i zyla !!! i tak jest do dzis tych slow nie zapomne do konca swojego zycia!!! a poziom kultury Pań pielegniarek i reszty ekipy w tym rowniez mlodych lekarzy na 6 poprostu jedyny taki szpital w Lodzi!!!

Zdecydowanie za drogo jak na pięciominutową wizytę, z której nic nie wynika!!

Zdecydowanie za drogo jak na pięciominutową wizytę, z której nic nie wynika!!

MEGA KONKRETNY LEKARZ !!! PEŁNE PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA, ATMOSFERA BARDZO BEZSTRESOWA - LEKARZ PIERWSZA LIGA - SAM ZABIEG TRWA 45 SEKUND ( ZAŁOŻENIE GUMKI ) , NIC NIE BOLI , W PIERWSZY DZIEŃ TROSZKĘ TAM CIĄGNIE, ALE TO TYLKO MAŁY DYSKOMFORT . PO 5 DNIACH ZAPOMINASZ ZUPEŁNIE O SPRAWIE I ŻAŁUJESZ ŻE WCZEŚNIEJ TEGO NIE ZROBIŁEŚ I WYDAŁEŚ KASĘ NA MAŚCI KTÓRE NIGDY NIE BYŁYBY W STANIE CIĘ WYLECZYĆ. DO LEKARZA NA ZABIEG I KROPKA :-) -- OOOOOOGROMNA ULGA ---- NIE CZEKAJCIE BEZ SENSU !!!!!!!!!!!!!!!

Nie zgadzam się z opiniami innych.Profesor Dziki jest chirurgiem-co moim zdaniem zdaniem oznacza,że wykonuje operacje-nie do niego należy zlecanie badań itp. Powinniśmy mieć komplet badań zleconych przez innych specjalistów,lekarzy rodzinnych i dopiero udać się do niego w celu wykonania operacji-on operuje-nie zapominajmy o tym. Byłem operowany 18.01.2011 ,jedyne koszty jakie poniosłem to koszt wizyty prywatnej 250zł,która nie przyśpieszyła terminu przyjęcia do szpitala,nie byłem lepiej traktowany niż inni pacjenci. Wcześnie byłem również prywatnie u 2 chirurgów,którzy mnie zbywali i chcieli tylko pieniądze.Obok mnie leżała osoba operowana na to samo schorzenie, miała skierowanie od innego lekarza i czekała również 2 miesiące. W szpitalu zaskoczyła mnie kultura pracowników,czystość,troska o pacjenta i ładne studentki.
Piszę ten post 26.01.2001.Jutro idę na zdjęcie szwów, rana się goi się ok. Gorąco polecam !!!!!!!!!!!

Wspaniały człowiek i lekarz. Dzięki prof. Dzikiemu czuję się wspaniale. Jest to najmilszy człowiek na świecie.

co mgę napisać...tato po operacji u tegoż lekarza zmarł po tygodniu...

co mgę napisać...tato po operacji u tegoż lekarza zmarł po tygodniu...

Piszę w imieniu mamy. Profesor wysłuchał, zbadał, zdiagnozował, wyjaśnił i zlecił odpowiednie badania. Poświęcił tyle czasu ile trzeba. Obok kompetencji ma wysoka kulturę osobistą oraz poczucie humoru, co przy tego typu schorzeniach fajnie rozładowuje napięcie. Mama nadal będzie jego pacjentką. Polecam.

Znakomity fachowiec, dzięki niemu żyję i doskonale się czuję. Po JEDNEJ wizycie w prywatnej poradni (nie miałam ochoty czekać na długie terminy państwowe) skierował mnie na operację. Jestem już po, zdrowie super, stres minął. Wychował sobie przy tym doskonałą, kompetentną ekipę. Mam okazję porównać, ponieważ koleżanka poszła do innego szpitala, na zabieg zdawałoby się banalny i o mało co, a by już nie żyła. Po miesiącu męczarni rodzina poprosiła o konsultację Dzikiego. Zabrał ją z tamtego szpitala i wyleczył.

witam dla mnie jest wspanialym czlowiekiem pomogl mi dziekuje panu bardzo

witam dla mnie jest wspanialym czlowiekiem pomogl mi dziekuje panu bardzo