lekarz Adam Gronowski

Lekarz rodzinny, Pediatra

jest moim lekarzem rodzinnym od 10 lat i nie wyobrazam sobie innego lekarza.Jest najlepszy!!!!!! godny polecenia!!!!

NAJLEPSZY PILSKI PEDIATRA!!!Super podejście do małych pacjentów.Mimo tego iż zawsze ma wielu pacjentów nigdy nie odmówi pomocy!!!

Wspanilay pediatra, lubi dziecie, umie pocieszyc rodzica. Pomogl nam wiele razy!!!!!!!!!!Wspanialy czlowiek! Nie zaluje skierowan do specjalistow, lekarz godny polecenia!

Wspanilay pediatra, lubi dziecie, umie pocieszyc rodzica.
Pomogl nam wiele razy!!!!!!!!!!Wspanialy czlowiek!
Nie zaluje skierowan do specjalistow, lekarz godny polecenia!

Uważam, że jest to lekarz godny polecenia. Kopleksowo podchodzi do chorony. Zna swoich pacjentow i poswięca im dużo czasu.

polecam godny zaufania lekarz polecam wszystkim

polecam godny zaufania lekarz polecam wszystkim

Jest najlepszy z najlepszych

Jest najlepszy z najlepszych

Żona pół roku temu była u Pana Gronowskiego z bólem krzyża i bólem nogi. Diagnoza którą wystawił doktor była taka, że są to żylaki. Oczywiście do tego maść na żylaki i na tym się skończyło. Tydzień później żona prywatnie poszła na prześwietlenie (tomografia), a po prześwietleniu na drugi dzień miała zabieg. Diagnoza lekarza który przeprowadził operację(nie w Polsce):wypadnięcie jądra galaretowategoL3/4 środkowe, wysunięcie krążka międzykręgowego L5/S1 środkowe, niedowład ścięgien stopy prawej w wysokim stopniu. NIE POLECAM

NIE POLECAM