lekarz Adam Mic

Seksuolog, Psychiatra

Gabinet zamknięty na stałe.

Gabinet zamknięty na stałe.

Można by dużo pisać, przede wszystkim rzetelny kulturalny wszystko tłumaczy polecam na 100 % nie zawiodłam się jeszcze naprawde warto

Chodziłam kiedyś do Pani seksuolog. Jej podejście do pacjenta, a Pana Mica, to jak zderzenie dwóch cywilizacji. Miły, uprzejmy, ale przede wszystkim wie, jak należy rozmawiać z pacjentem. Gdyby tacy byli lekarze jak on, to mieliby pacjentów tylko uśmiechniętych.

Bardzo uprzejmy lekarz. Naprawdę ma to "coś", o czym wielu lekarzy zapomniało. Powołanie do pracy i szacunek dla pacjenta!!! Serdecznie polecam.

Bardzo dobry seksuolog. Mielismy z mezem problem z moim niskim libido. Udalo sie mu nam pomoc, mimo ze od kilku lat bezskutecznie chodzilismy po roznych specjalistach. Warto

Bardzo dobry seksuolog. Mielismy z mezem problem z moim niskim libido.

Bardzo dobry seksuolog. Mielismy z mezem problem z moim niskim libido.

Mi sie u doktora badzo podobalo dlatego ze byl wyrozumialy nie krzyczal ze zaniedbalam leiki i w ogole mnie pocieszyl i wyszlam z lepszym humorem i nastawieniem i teraz juz bede do tego lekarza chodzic bo inni nie sa tacy mili moze sie staraja ale im nie zawsze wychodzi a tu bylo fajnie To jest dobry lekarz i dobry czlowiek pomocny polecam wszystkim Anna M

To jest dobry lekarz i dobry czlowiek pomocny polecam wszystkim Anna M

To jest dobry lekarz i dobry czlowiek pomocny polecam wszystkim Anna M

Bardzo fajny doktor, nie ma problemow jak sie o cos poprosi, ja akurat potrzebowalem recepte na konkretny lek ze znizka i nie bylo problemu. Poza tym doradzil mi tez w innej sprawie zdrowotnej w ktorej nie wiedzialem co mam robic i od czego zaczac. Sympatyczny i pomocny czlowiek. Polecam