dr n. med. Adam Pala

Nie polecam.! Po długo oczekiwanej wizycie u tego lekarza, wypisał mi on jedynie skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne. Nie wyjaśnił gdzie ona mają się odbywać i co mam zrobić po zakończonych zabiegach. Nie spełnił on moich oczekiwań.! Jestem b. zawiedziona.

Nie polecam.! Po długo oczekiwanej wizycie u tego lekarza,

POLECAM TEGO LEKARZA .JAK NAJBARDZIEJ WZBUDZA ZAUFANIE ,KONKRETNIE TŁUMACZY CHOROBĘ ,INTERESUJE SIĘ SWOIM PACJENTEM A TO JEST BARDZO WAŻNE I MIŁE.BEZ ZASTANOWIENIA MOŻEMY POLECIĆ TEGO LEKARZA I ŻYCZYĆ MU WSZYSTKIEGO DOBREGO ,SAMYCH SUKCESÓW W ŻYCIU ZAWODOWYM JAK I PRYWATNYM

Wspaniały człowiek i lekarz! BEZINTERESOWNY! Z całego serca mogę polecić. Interesuje się losem pacjenta nawet po skończonym u niego leczeniu, chętnie udziela rad dotyczących dalszego leczenia.

Pan doktor jest człowiekiem niezwykle nie uprzejmym, pozbawionym wszelkich uczuć względem pacjenta, traktuje ludzi potrzebujących przedmiotowo... aż wstyd, że tak renomowany szpital jak chirurgia urazowa w Piekarach Śląskich ma takiego lekarza a co gorsza ordynatora.

Wykonał unikalną (nie tylko w Polsce) operację ułamanego zęba obrotnika z doskonałym skutkiem.

Lekarz kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie. W zrozumiały sposób tłumaczy w czym jest problem i proponuje metodę leczenia.