Lekarze Stargard Szczeciński

lekarz Krzysztof Jurczyk

Radiolog

73-110 Stargard Szczeciński

Wspaniały Lekarz przez duże L.Takich lekarzy jak Pan Doktor nie jest wielu. Znalazł czas w godzinach swojej pracy aby porozmawiać ze mną i moją żoną która też jest pracownikiem służy zdrowia o mojej chorobie. Wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg chemoembolizacji. Czego można się spodziewać. Jakie mogą być objawy po zabiegu Szczerze polecam tego SPECJALISTĘ
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Elżbieta Długosz-Zenkner

73-110 Stargard Szczeciński

Wyjątkowy lekarz profesjonalistka ..poświęca dodatkowo swój wolny czas dla pacjenta.. Rzadki przykład do naśladowania.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Beata Pełka-Lalik

Internista, Hipertensjolog

Centrum Medyczne Consilius
ulica Staszica 9/15
73-110 Stargard Szczeciński

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Anna Kunka-Mierzwa

KMW - CENTRUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica I Brygady 18
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam z całego serca, dziękuję za opiekę, oddanie i wspólnie z całym zespołem Stargardzkiej pediatrii za uratowanie mojego dziecka.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Paprota

Kardiolog

"Centrum Medyczne" Consilius
Stanisława Staszica 9 -15
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarz o niezwykłych umiejętnościach kontaktu z pacjentem . Mila ,uprzejma ,troskliwa przed jak i po zabiegu specjalistycznym. Być pacjentem Pani doktor to gwarancja powrotu do zdrowia. Oby więcej takich specjalistów w słubżie zdrowia. Wdzięczny pacjent : Kazimierz Gołyś 71-113 Szczecin ul. Santocka 14A/6
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Maria Lisowska

Anestezjolog

Słowackiego 22 lok. 1
Stargard Szczeciński

czy jest ktoś w naszym mieście co umiał by tą Panią zastąpić w jej pracy?.....ja nieznam

lekarz Lidia Lisiecka-Siemieniuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "GINEA 1" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mickiewicza 20 a
73-110 Stargard Szczeciński

Badanie dn. 23.01.2019 w Przychodni Szczecin- Zdroje ul.Bat.Chłopskich 86. Przesympatyczna Pani doktor.Super podejście do pacjenta.Pełen profesjonalizm.No i ten uśmiech.Gorąco polecam.Dziękuję i przy okazji pozdrawiam cały personel tej Przychodni.Leszek K.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Agnieszka Glińska

Otolaryngolog

73-110 Stargard Szczeciński

Pani Doktor, jest bardzo profesjonalna, kompetentna, empatyczna i zaangażowana. Dziękuję w imieniu Mojego Wnuczka Krzysztofa!
Opinia dodana przez: ROMAN

lekarz Henryk Broński

Pogodna 8
73-110 Stargard Szczeciński

Znam tego lekarza od momętu kiedy byłam jeszcze niemowlakiem, mama zawsze chodziła do niego kiedy chorowałam, a kiedy byłam na tyle starsza aby pamiętać Pana Brońskiego zawsze miał ciepłe słowo dla swoich małych podopiecznych...I po trzydziestu latach będę zawsze milo spominała tego lekarza. Tam gdzie teraz mieszkam nie ma takich wspaniałych lekarzy, a szkoda...Pozdrawiam Pana H. Brońskiego dawna pacjętka.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Małgorzata Tetera

ulica Armii Krajowej 16
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo polecam Panią Doktor. Cierpliwa, empatyczna, zawsze potrafi uspokoić rodzica. Posiada duże doświadczenie i świeżą wiedzę. Brakuje takich lekarzy dzisiaj.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Paweł Jakszuk

Przychodnia ZDROWYM BYĆ
ul. Rumuńska 9A/G
73-110 Stargard Szczeciński

Uważnie wysłuchuje pacjenta,dzieli się swoją opinią, z poczuciem humoru. Bardzo dostępny Człowiek, a nie tylko lekarz.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Rać

Radiolog

Starmedica -Centrum Medyczne w Stargardzie Szczecińskim
ul. Czeska 5a
73-110 Stargard Szczeciński

Jako jedyny lekarz w Stargardzie oferował badanie usg w domu pacjenta - na wagę złota! Szkoda, że już tego nie robi. Kulturalny, profesjonalny, miły.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Agnieszka Kamińska

Lekarz rodzinny

73-110 Stargard Szczeciński

Super lekarka. Wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność, ma czas dla każdego pacjenta. Pełen profesjonalizm. Lekarz z powołania.

lekarz Mirosław Franków

Internista, Hematolog

"Centrum Medyczne" Consilius
Stanisława Staszica 9 -15
73-110 Stargard Szczeciński

Polecam Pana doktora. Dzięki Panu doktorowi w końcu po kilku latach chodzenia z bólem brzucha dowiedziałam się, co mi dolega, dzięki skierowaniu mnie na odpowiednie badania. Pan doktor jest uprzejmy, zainteresowany pacjentem, przeprowadza szczegółowy wywiad. Dziękuję Pani doktorowi za pomoc
Opinia dodana przez: Ada

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Przemysław Wysiecki

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński

Najlepszy pediatra na świecie! Rzeteny, stale pogłębiający swoją wiedzę, empatyczny, z niespotykanym podejściem do małego pacjenta. Rzetelność i profesjonalizm Oana Doktora powoduje, że rodzic czuje się bezpieczny o swoje dziecko i naprawdę zaopiekowany. Usg na miejscu w gabinecie, szczegółowy wywiad i niesamowita atmosfera podczas każdej wizyty sprawia, że nigdy nie zamienię Dr Wysieckiego na nikogo innego. Polecam z całego serca. Od 5 lat niezastąpiony! Dziękuję, że są tacy ludzie, jak ...
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Wojciech Rawicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dworcowa 9
73-110 Stargard Szczeciński

Tylko i wyłącznie dr Rawicki! Pełen profesjonalizm, miły, uprzejmy, dokładny pomimo mega kolejek na poczekalni czułam się zaopiekowana nie czuć presji czasu. Do tego bardzo przyjazna atmosfera w gabinecie sprawia że chce się wracać. Zarówno na NFZ jak i prywatnie wizyta na najwyższym poziomie. Dr przywrócił mi piękny uśmiech, który był moim marzeniem od lat! Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Rafał Bielawski

WOMP - ZCLiP Przychodnia Kolejowa Nr 7 w Stargardzie Szczecińskim
aleja Żołnierza 12
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarz z powołania, oddany pacjentowi, potrafi słuchać i tłumaczyć, troszczy się o pacjenta. Stawia trafne diagnozy, ale nie udaje ,że wie wszystko. To sztuka, przyznać się ,że nie wie się wszytskiego i pytać innych kolegów. Potrafi przyjąć po godzinach, dzwoni do pacjenta do szpitala, by dowiedzieć jak się czuje. Jestem pod wrażeniem> dawno nie spotklałam się z takim lekarzem pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Łukasz Błaszczyk

73-110 Stargard Szczeciński

Dr. Naszym leczy moją córkę. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność...myślałam że takich lekarzy już nie ma....to człowiek niesamowicie oddany choremu, prawdziwy lekarz z powołania. Można na niego liczyć w każdym przypadku w czasie kiedy jest się pacjentem i w czasie kiedy wraca się do domu a leczenie jeszcze musi potrwać. Dr Łukasz Błaszczyk nadal jest Twoim lekarzem ...tak to widzęi nie potrafię być bardziej wdzięczna niż jestem...dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Kazimiera