Lekarze Stargard Szczeciński

lekarz Małgorzata Bocianiak

Neurolog

os. Zachód A 2e
73-110 Stargard Szczeciński

Pani doktor jest absolutnym zaprzeczeniem stereotypowego polskiego lekarza. Miła, angażuje się w swoją pracę. Jedyne zastrzeżenie mam co do czasu wizyty, ale patrząc na kolejki i górę papierów do wypełnienia jestem świadomy, że to nie jej wina.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Artur Ludwicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTIMEX"
Pogodna 3
73-110 Stargard Szczeciński

Doktor prowadził moja ciążę, jestem bardzo zadowolona, cierpliwy, odpowiadał dokładnie na wszystkie pytania.

dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Poradnia Ginekologiczno - Położnicza
Osiedle Zachód A17
73-110 Stargard Szczeciński

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...
Opinia dodana przez: Marcin

dr Ewa Mazur

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Słoneczna
73-110 Stargard Szczeciński

Serdecznie polecam gabinet Pani Ewy Mazur. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera aż chce się leczyć zęby :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Gutowski

Szafera 1
73-110 Stargard Szczeciński

Pan Doktor składał mnie "do kupy" już kilkukrotnie. Pełen profesjonalizm i wzorowo wykonane zabiegi takie jak rekonstrukcja ACL czy operacja Bristow-Latarjet. Polecam z pełną świadomością
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Urszula Czerwonko

Pulmonolog, Internista

Zakład Rehabilitacji Krzysztof Flanc
ulica Kasprowicza 19A
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo otwarta i przesympatyczna kobieta.Wzbudza zaufania, a to przy pierwszej wizycie bardzo ważne.Potrafi dotrzeć do młodego pacjenta.

lekarz Joanna Lebdowicz

Ośrodek Dializ nr 7 w Stargardzie Szczecińskim
Wojska Polskiego 27
73-110 Stargard Szczeciński

Bardzo dobry lekarz. Miła kompetentna osoba. Wyjaśnia wszystko dokładnie. Zawsze zapyta o moje samopoczucie i czy mają jakieś dolegliwości, problemy bądź czy mam jakieś pytania Prowadzę obecnie ciążę u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Polecam

dr n. med. Agnieszka Pasternak

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Consilius
Staszica 9-15
73-110 Stargard Szczeciński

Córka miała problem z ropnym trądzikiem i twarz skłonną do blizn, Pani doktor od razu wiedziała, że zwykły antybiotyk pomoże chwilowo, więc nie owijając w bawełnę od razu poleciła leczenie izotekiem. Ponieważ ja również miałam takie problemy w dzieciństwie i leczyłam się u różnych lekarzy gdzie wypisywali antybiotyki, maści , które działały na krótko do tego pozostawiły blizny, dlatego słowa Pani doktor od razu wzbudzily moje zaufanie. Leczenie trwało od ...
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Romuald Josse

ulica Przybosia 32
73-110 Stargard Szczeciński

Lekarz 11/10 . Starszy Pan który wykonuje swoją pracę z pasji . Podejście i fach który ma także 11/10
Opinia dodana przez: Kasia

Tomasz Strzemecki

73-110 Stargard Szczeciński

Najlepszy lekarz do którego trafiłam polecam z całego serca wszystko wytłumaczy ,odpowie na każde pytanie , pełen profesjonalizm ,bardzo miły z poczuciem humoru
Opinia dodana przez: Natalia

Waldemar Mazur

Prywatny gabinet Waldemar Mazur
Słoneczna 16
73-110 Stargard Szczeciński

To super lekarz , miłe podejście do pacjentów miałam operację jestem zadowolona. I mam nadzieję liczę na to że będzie pracować jak najdłużej w szpitalu.
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Piotr Fengler

Reumatolog

Consilius
Staszica 9-15
72-004 Stargard Szczeciński

Wspaniały lekarz!Wysłucha nie patrzac na zegarek.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Zrobi dokładne Usg. Zleci badania.Stawia trafną diagnozę.Bardzo się cieszę ze pan Piotr Fengler mnie leczy.Lekarz z powołania i bardzo dobry reumatolog.Polecam!!!
Opinia dodana przez: Mariola

dr Dariusz Kozerawski

NZOZ KAMED Ortopeda&Okulista
ul. Wojska Polskiego 14 A Stargard Szczeciński
73-110 Stargard Szczeciński

Trafiliśmy do pana doktora (z polecenia znajomego) z naszą córką gdy miała 2 latka. Wcześniej chodziliśmy prywatnie do innego ortopedy i z każdą wizytą było super dla niego. Córka biegając zaczęła się przewracać o własne nogi a tamten lekarz nam mówił że wszystko jest OK. Nie dawało mi to spokoju i zaczęłam szukać innego lekarza i tak trafiliśmy do pana doktora Kozerawskiego. Chodzimy do niego już 2 lata i jesteśmy ...

lekarz Danuta Becht

Stargard Szczeciński

Super lekarz. Warty polecenia. Miła osoba, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Dziecko bez problemu współpracuje.

lekarz Grzegorz Jamro

Ośrodek Dializ nr 7 w Stargardzie Szczecińskim
Wojska Polskiego 27
73-110 Stargard Szczeciński

Zdecydowanie odradzam z czystym sumieniem, jeżeli zależy Państwu na zdrowiu oraz na zadowalającym efekcie operacji. Operacja pełnej plastyki nosa została przeprowadzona w 2019 roku w klinice Beauty Group w Szczecinie przez doktora Grzegorza Jamro i uważam że była to najgorsza decyzja jaką podjąłem. Kosztowała mnie 13 tyś.zł. Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać. Od operacji minęło ponad 2 lata a mój nos...wygląda fatalnie, szczególnie pod względem estetycznym. Już ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Magdalena Wasilewska

przychodnia luxpol
Stargard Szczeciński

super pani doktor, miła,sympatyczna,idealna,przestałam bać się wizyt w gabinecie, teraz to czysta przyjemność

lekarz Anna Cylka-Kargowniczek

Stargard Szczeciński

Jest rewelacyjna, wszystko tłumaczy, po co na co i dlaczego, ma świetne podejście do pacjenta, z uwagą wysłuchuje i nie szasta na prawo i lewo antybiotykami.

lekarz Aleksandra Szagdaj

73-110 Stargard Szczeciński

Jestem bardzo zadowolona. Opieka nad moją ciążą wspaniała, dokładnie wszystko pani doktor robi sprawdza i pilnuję. Bardzo polecam i naprawdę warto. Fakt, że trzeba płacić ale nie żałowałam w ogóle, poszłam bo moja córeczka jest zdrowa i zawszę uśmiechnięta. Nawet jak byłam na porodówce to mnie jeszcze odwiedziła i pocieszyła na duchu bardzo miło się czułam naprawdę. Jeśli bym był drugi raz w ciąży to na 100 % bym poszła ...
Opinia dodana przez: Martitka
{'id': 28330, 'name': u'Stargard Szczeci\u0144ski'} Traumatolog
                                       lekarz Bartosz Paprota

lekarz Bartosz Paprota

Traumatolog, Ortopeda

consylius
73-110 Stargard Szczeciński

Dr Bartosz Paprota, to lekarz, który od początku do końca jest zaangażowany w leczenie pacjenta. Zanim trafiłam pod profesjonalną opiekę, doświadczyłam wielu nietrafionych diagnoz, stawianych „na oko” i zbywania pacjenta. Gdy trafiłam do Doktora Paproty za pierwszym razem, 17 lat temu – z polecenia innego zadowolonego pacjenta – okazało się, że nareszcie jestem w dobrych rękach. Profesjonalny wywiad, badanie, leczenie, opieka, dostępność, a w tym wszystkim życzliwość i serdeczność. I ...

lekarz Elżbieta Mańczyk

ulica Słowacka 1a
73-110 Stargard Szczeciński

nigdy nie odbiera telefonow, natomiast jest bardzo sympatyczna powinna zmienic system badania, bo od dekad stosuje te same cyferki na scianie, te sama kartke do czytania - pacjenci juz to znaja na pamiec :)
Opinia dodana przez: p