lekarz Agata Kassassir-Cwiklak

Ginekolog onkolog

Polecam! Konkretna I komunikatywna.polecam!

Polecam! Konkretna I komunikatywna.polecam!

Bardzo miła Pani Doktor. Bardzo długo szukałam kompetentnego lekarza, który nie będzie mnie wysyłam na jakiekolwiek badania prywatnie czy tez nie będzie mnie po porostu olewał.Po ciąży obumarłej jeden lekarz kazał robić bardzo drogie badania. Pani Dr natomiast zleciła wszystko na fundusz.Objaśniła wszystko bardzo dokładnie i odpowiadała na każde moje pytanie. Inny lekarz już mi nie jest potrzebny. Polecam

Bardzo kompetentna Pani doktror, poszłam do niej z problemem zajścia w ciąży od razu zaczęła działaćpo miesiącu efekt dwie kreski na teście, teraz prowadzi moją ciążę i niewyobrażam sobie iść do innego lekarza :)

od razu po zapoznaniu się z moim problemem dała skierowania na rózne badania ...na to liczyłam wieże ze coś się wyjasni

miła, kompetentna pani doktor poświęcająca pacjentowi duzo czasu i uwagi.polecam

Bardzo dobra, jest madrzejsza od specjalistow, choc nie ma specjalizacji. Dobiera leki, w miare tanie i odpowiednie.