lekarz Agata Szarek-Skotnicka

2,5

Byłem z prośba o skierowanie na badanie usg, ponieważ mam spuchnięte węzły chłonne, a Pani Doktor Agata Szarek Skotnicka kazała mi tylko zrobić zęby i dopóki ich nie zrobię kazała mi nie przychodzić, jedyny ząb jaki mogę zrobić to skruszoną szóstkę, a Pani Doktor powinna się zastanowić nad przejściem na emeryturę. Szczerze nie polecam.

Pani doktor jest niekompetentna - inaczej tego nie mogę ująć. U wszystkich i na każde schorzenie (nawet na ból gardła) winą jest KRZYWA PRZEGRODA. Stwierdziła, że moje nawracające zapalenia oskrzeli to wina migdałków - wycięto mi migdały (na szczęście robił to inny lekarz), problem nie minął. Zaczęły się krwotoki z nosa ze skrzepami, ropą, 5-6 krotnie dziennie, diagnoza od Pani doktor - STRUPEK W NOSIE. Diagnoza od innego lekarza, który się tym zainteresował - Prześwietlenie, TK, 5 schorzeń na raz, termin na operację. Pani doktor na wszystko daje 'psikacz' do ...

Pani doktor jest niekompetentna - inaczej tego nie mogę ująć.

Pani doktor na wszystko daje 'psikacz' do nosa, wszystko jest winą przegrody, a i przetłumaczyć sobie nic nie da.
Jedyny plus to taki, że nie robiła problemów gdy wziąłem od niej skierowanie bo powiedzialem, ze chce iść do innego lekarza, takiego, który nie ma mnie za debila.