dr Agnieszka Brzezina-Dankiewicz

Lekarz rodzinny

2,9
2,9

Bardzo niemiła i chamska. Siedzi tam jak za karę. NIE POLECAM a wręcz Odradzam. Tak mi podniosła ciśnienie, że odechciało mi się chorować

Niemiła, wręcz chamska. Po co komu NFZ, na co ja płacę składki? Wielce hrabina, z łaską wypisze receptę bo jest noc - a w nocy się śpi (chyba że ktoś z bólu nie może jak ja). Na intensywną mam chodzić?!

Bardziej bezczelna niż miła, zamiast skupić się na przebadaniu, zrobiła osłuchanie na "odwal sie". Nie polecam, bo według niej, kaszel zniknie po 3 miesiącach sam...

Jest najlepszym lekarzem w Szczecinku! Jako jedyna wyleczyla mi dziecko z choroby, bez eksperymentowania i przepisywania nijakich leków czy antybiotyków. Podejscie do pacjenta tez bardzo dobre. Lekarz naprawde godzien polecenia.

Uważam,że jest bardzo miła i rzeczowo tłumaczy wszystko. Zawsze wiem co mam dalej robić ,na co zwracać uwagę. Uśmiechnięta,sympatyczna i pomocna. Nawet dzwoni do pacjentów jak jest coś nie tak z wynikami. Ja osobiście bardzo polecam.

taka sobie ........sprawia wrażenie ciężko zmęczonej tym ze w ogóle chorzy do niej przychodzą ....z tak prostymi chorobami jak przeziębienie...

Wyjatkowy lekarz z zadko spotykanym juz podejscie do pacjenta , ktory jest dla niej we wzajemnych relacjach podmiotem a nie przedmiotem. Niepodwazalne kompetencje to kolejny argument aby dac jej najwyzsza ocene .

Najlepsza lekarka jak spotkalam.Przemila i bardzo zyczliwa.Wczuwa sie w sutyacje pacjenta. Pyta o rodzine, poradzila mi jak podejsc do alergii dziecka.Naprawde bardzo polecam. Wreszcie jakis porzadny lekarz w Szczecinku

Wreszcie jakis porzadny lekarz w Szczecinku