Pomimo tego że nie jestem dzieckiem trafiłem do niej z problemem stulejki. Zabieg odbył się po tygodniu. Doktor wszystko wytłumaczyła i nawet narysowała :) Z efektów jestem bardzo zadowolony ale zrozumie to tylko ten kto wie z czym się trzeba mierzyć. Także nie warto zwlekać z zabiegiem. Nie jest taki straszy. A pani doktor naprawdę wie co robi.

Długo szukałem lekarza. Byłem nawet na kilku konsultacjach u różnych specjalistów. Temat delikatny dlatego tak zwlekałem z tematem. W końcu po kilku poleceniach trafiłem na doktor Burkacką. No i to był strzał w 10. Już na konsultacji od razu zdecydowałem się na zabieg. Pani doktor wie co robi a przy tym wszystkim ma naprawdę fajne podejście. Zero krępacji, świetna wesoła atmosfera. Biorąc pod uwagę, że zwlekałem ponad rok, dziś mogę tylko żałować że trafiłem do niej tak późno. Problem z którym chodziłem tak długo rozwiązany został w godzinę.

Świetna lekarka. Z zabiegu i opieki jestem bardzo zadowolony. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Trafiłem w dobre ręce dlatego polecam.

Długo szukałem lekarza ale w sumie we Wrocławiu to jest może 2 lub 3 o których realnie pacjenci mówią i sobie polecają. Wśród nich wlaśnie Pani doktor. Zupełnie nie dziwią mnie już pozytywne opinie na jej temat. Przekonałem się sam. Młoda, energiczna i z dużą wiedzą Panie doktor. Tworzy nieskrępowaną atmosferę w gabinecie przez co stres szybko znika. Polecam. Jeśli choć jedna osoba zdecyduje się dzięki tej opinii to myślę, że oszczędzę jej sporo czasu :)

W 100% polecam Panią doktor. Robiłem u niej zabieg obrzezania a trafiłem do niej z polecenia. Nic dziwnego, ma juz swego rodzaju opinię we Wrocławiu. Zabieg poszedł zaskakująco sprawnie. Zero bólu. Po zabiegu, wiadomo trzeba się uzbroić w cierpliwość bo co tu dużo mówić nie jest najprzyjemniej. Kontrole są bezpłatne i w ogóle świetny kontakt smsowy. Polecam z czystym sumieniem.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia stulejki. Fachowa pomoc, doskonała opieka po zabiegu, świetny kontakt. 100% zadowolenia z efektu.

Polecamy. Zabieg leczenia stulejki u 10 letniego chłopca przebieg bez komplikacji. Pani doktor świetna - wszystko tlumaczy, z dzieckiem nawiązuje bardzo dobry kontakt przez co syn na zabieg szedł bez stresu. Ogólnie wszystkim nam ulżyło. Syn się nie męczy a my zadowoleni że już po problemie.

Dużo o pani doktor dobrego słyszeliśmy więc to do niej zwróciliśmy się po pomoc w sprawie leczenia stulejki u naszego 11 letniego syna. Pani doktor ma ogromną wiedzę praktyczna (pomimo dość młodego wieku) i fenomenalne podejście do dzieciaków. Syn jest po zabiegu i na szczęście nie była to dla niego trauma czego obawialiśmy się najbardziej. Chętnie chodzi na kontrole i świetnie się z panią doktor dogaduje.

Wszystkim rodzicom dzieci z problemem stulejki bardzo serdecznie Panią doktor polecam. Ogromna wiedza, jak na młody wiek spore doświadczenie praktyczne i niesamowite podejście do dzieci. Plus świetny kontakt po zabiegu i darmowe kontrole. Jak się okazuje można trafić na lekarza z prawdziwym powołaniem. Dziękujemy Pani Doktor.

Cudowna Pani Doktor którą mój syn Staś po prostu uwielbia. Nie wiem jak ona to robi ale po prostu syn bez marudzenia do niej chodzi z wielką ochotą. Jesteśmy już w prawdzie 2 miesiące po zabiegu stuleki i wszystko jest już zagojone ale nadal jesteśmy w stałym kontakcie z Panią doktor. Lekarka z powołaniem i niezwykłym podejściem.