lekarz Agnieszka Bzowska

Pani doktor zawsze mile wspominam Pani pracę w Chełmie śl. Teraz jako pacjentce brakuje mi Pani wiedzy,doświadczenia ,uśmiechu i ludzkiego podejścia do pacjenta.Pozdrawiam.

mila sympatyczna ogromna wiedza i usmiech na twarzy to atut tego lekarza polecam goraco

wizyta u pani doktor to sama przyjemnosc mila sympatyczna osoba podchodzaca do kazdego z wielkim wyrozumieniem ogromny zasob wiedzy i kompetencji dawno przychodnia nie miala takiego lekarza co chodzi o pielegniarki to traktuja ludzi jak bydlo stloczone w poczekalni uwazam ze pielegniarkami muglby sie ktos zajac bo naprawde wizyta w przychodni mogla by lepiej byc zorganizowana

Szkoda gadać nie polecam nikomu takiego lekarza.

Szkoda gadać nie polecam nikomu takiego lekarza.

Pani Agnieszka jest najlepszym lekarzem z jakim się spotkałam. Przy badaniu zadaje mnóstwo pytań a także bada bardzo dokładnie. Jest bardzo miła i ma ogromną wiedzę. Widać, że panie w rejestracji ją nie lubią. Bardzo gorąco polecam.

swietna lekarka nic dodać nic ująć polecam wszystkim.

swietna lekarka nic dodać nic ująć polecam wszystkim.

swietny lekazr cierpliwa wyrozumiala wszystko tlumaczy ogromna wiedza mila Wiecej takich lekarzy

Bardzo miła lekarka polecam serdecznie :)

Bardzo miła lekarka polecam serdecznie :)

mila sympatyczna pani doktor zawsze z usmichem wita pacjenta potrfiaca postawic idealna diagnoze i wypisac lek ktory ma pomoc w dolegliwosciach .takiego lekarza dawno ledziny nie mialy mila sympatyczna osoba potrafica wysluchac pacjenta choc na poczekalni klebia sie tlumy do niej na wizyte zato w rejestacji panie rejestratorki i pielegniarki patrza na pacjenta jak na debila ktory domaga sie wejsia do lekarza .moim zdaniem wprowadzenie numerow do lekarza wprowadzilo by troche porzadku i ladu na poczekalni ladnie utrzymanej .

Są plusy i minusy leczenia u tego lekarza ja wybrałam tą lekarkę z polecenia znajomych ale przy samym wejściu pani doktor mówi ''szybko'' bo dużo pacjentów więc każdy ma swoje zdanie !!!!! dla mnie był to szok przy wejściu do gabinetu aż odechciało mnie się tej wizyty