lekarz Agnieszka Cisek

Pani dr Agnieszka Cisek to bardzo miła i konkretna osoba o bardzo dużej wiedzy trafnie postawiła diagnozę i włączyła odpowiednie leczenie … dziękuje bardzo Pani dr i polecam innym pacjentom z dużymi problemami okulistycznymi.

Bardzo nieprzyjemna niemiła i opryskliwa Pani, nie polecam. Nie bardzo potrafiła rozeznać czy to zez czy inna wada inny lekarz bez problemu zdiagnozował problem

Bardzo kompetentna i miła osoba. Postawiła trafna diagnozę i skutecznie przeprowadziła leczenie. Polecam Panią doktor, świetny fachowiec.

Bardzo dziękuję pani Agnieszce Cisek za przeprowadzony zabieg usunięcia cysty na oku. Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, przed zabiegiem wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Pani doktor przez swoje miłe usposobienie uspokoiła moje nerwy przed zabiegiem. Jest uśmiechnięta i uprzejma. Zabieg został przeprowadzony w sposób profesjonalny i bezbolesny. Serdecznie polecam.

Moja mama trafiła do pani doktor Cisek kilka tygodni temu z podejrzeniem nowotworu powieki. W czasach pandemii COVID19 była kilkakrotnie odsyłana przez innych lekarzy, którzy nie chcieli podjąć się wykonania odpowiedniego zabiegu. Na szczęście dowiedzieliśmy się o możliwości leczenia w Tarnobrzegu. Pani doktor Agnieszka Cisek pozwoliła pozbyć się niepokojącej zmiany jednocześnie troszcząc się by blizna była prawie niewidoczna. Rezultat plastyczny powieki jest perfekcyjny. Pani Doktor Cisek jest wspaniałym chirurgiem okulistą jak i wysokiej klasy chirurgiem plastycznym powiek. Dziękuje bardzo za opiekę nad moją mamą. Aldona

Pani dr Agnieszka to osoba sympatyczna i empatyczna o dużej wiedzy z dziedziny okulistyki. Korekcja powiek - 10 lat młodsza twarz, bardzo polecam dla osób wahających się, mających jakiekolwiek wątpliwości.

Bardzo kompetentna, uprzejma, miła. Polecam wszystkim wizytę u pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy.