lekarz Agnieszka Dzwonek

1,6
1,4
1,3

Pani doktor wydaje zalecenia niezgodne z obecnym stanem wiedzy dot. postępowaniem z niemowlętami. Zaleciła rozszerzenie diety 2-miesięcznemu dziecku karmionemu w sposób mieszany (kpi/mm) o wodę/napar z kopru włoskiego, jako środek mający pomóc w regularnym wypróżnianiu, oraz karmienie co 3h a nie na żądanie. Dodatkowo powiedziała, aby nie podawać dziecku probiotyków, ponieważ działają zatwardzająco. Dane z PRLu w prywatnej przychodni? Czemu nikt nie weryfikuje wiedzy lekarzy i pozwala na takie praktyki?

Pani Doktor to zdecydowanie jakieś nieporozumienie. Brak kontaktu z dzieckiem, brak empatii dla rodzica. Jest niemiła, niesympatyczna a co najważniejsze niekompetentna. To ja musialam ją doinformowac ze obecnie badanie na owsiki robi się na szkielku a nie z kału. Wychodząc z gabinetu nie dostałam na piśmie żadnych zaleceń dla dziecka (co do zleconych badan) a na moje pytanie o taki papier otrzymałam informację od Pani Doktor że już nasza wizyta się skończyła i na resztę pytań odpowie recepcja. Zdecydowanie nie polecam a placówce szczerze doradzam zmianę pracownika bo nikt nie będzie płacił za taką jakość wiedzy i obsługi pacjenta.

Kobieta koszmar :brak kompetencji , brak zrozumienia , brak empatii, brak uprzejmości ,brak podejścia do dzieci ........ nie polecam. Powinni ją wywalić z Luxmedu, to prywatna przychodnia a Pani zachowuje się jak w państwówce za czasów komuny. Nie po to płaci się niemały abonament aby trafić na takiego babsztyla przez którego cierpią dzieci. zszokowana mama

zszokowana mama

Pani "doktor" przyjęła nas bardzo nie miło.dziecko 2 dni goraczkowalo,na migalkach białe naloty i wybroczyny.ból gardła a Pani ta bez podejścia do dziecka na siłę wciskala mu patyk w buzke prawie ze do gardła przez co dziecko bardzo się wystraszylo i zaczęło płakać na ten widok (spóźniona 40min do pracy)kazała nam wyjść i przyjść jak dotrzemy do dziecka żeby się uspokoilo bo ona nie ma czasu na proszenie go.wróciliśmy,sam już bez patyka pokazał gardło.super!!!i po co tak na siłę?stwierdziła zapalenie migdalkow po czym oczywiście antybiotyk którego szukała dobre 10min w Internecie i stwierdziła "o,ten może będzie ok".dała dawkę za małą i zły antybiotyk bo zaraz po wyjściu udaliśmy się 40km od Warszawy do zaufanej pediatry choć drogiej dlatego myśleliśmy ze ta będzie ok.ale bardzo się pomylilismy.Dziecko teraz na widok patyka od razu płacze przez niekompetencje tej Pani I brak podejścia do dziecka.Z pełną świadomością nie polecam tym bardziej ze dziecko które było przed nami w kolejce z takimi samymi objawami odstawila z lekiem na alergię -SZOK!!!a i dziecko ma szkarlatyne!!!!

Byliśmy z 5-cio letnim dzieckiem u pani doktor w CM Luxmed Domaniewska. Od dwóch dni dziecko miało silny świąd odbytu, który nasilał się popołudniami i w nocy. Pani doktor nie słucha jakie są objawy tylko na siłę wyszukuje alergii u dziecka, które nie jest alergikiem. Jest głucha na objawy i twierdzi, że 5-cio latek jest już dorosły i można mu powiedzieć aby się nie drapał, bo podrażnia sobie skórę.... Zaleca nie jeść owoców i nie pić soków, a także nasiadówki, badania(wyniki w ciągu 7 dni) i naraża dziecko na cierpienie. Okazało się, że nasz synek ma owsiki i należy jednorazowo podać mu odpowiedni preparat i po sprawie, ale taką diagnozę postawił inny lekarz. NIE POLECAM!!!Pani doktor za dużo zrzuca na alergię i nie słucha pacjentów, naraża ich na niepotrzebne cierpienie, a w przypadku małego dziecka jest to jeszcze bardziej bolesne. Nie wiem jak by się to skończyło dla mojego dziecka, gdybym posłuchał tej niekompetentnej lekarki. Gdybym mógł wybrać ocenę ZERO na pewno bym to zrobił