dr n. med. Agnieszka Karpińska

Onkolog

Niestety, uprzejmość nie idzie w parze z kompetencjami...Chaos, niezorganizowanie, czasem ucieczka przez korytarz oddziału przed pacjentem... Nie wspomnę o interpretacji wyników badań... Wszystkiego trzeba pilnować, przypominać... Poza tym pani Karpińska nie ma tytułu dr nauk medycznych, jak napisano powyżej. Ale jak zdążyliśmy się już zorientować, w tym osławionym ośrodku można wpaść z deszczu pod rynnę. Być może nadzieją jest młoda lekarz, pani Dorota Nowak...

Pani doktor może jest miła, ale niestety nie podchodzi do leczenia kompleksowo.Pierwsza wizyta Super pozytywnie każda następna jak stan zdrowia sie pogarszał niestety prawie wcale niestarała się znalesc rozwiazania leczenia. Strasznie słabo zorganizowana.Trzeba wszystkiego pilnowa, bo o wszystkim zapomina.Niestety brakuje jej dużo profesjonalizmu lekarskiego. Zachowanie czasami nie komentuje, bo zdarza sie karygodne.

Wyjątkowy lekarz.Wyjątkowy człowiek.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Zawsze miła,duża wiedza.Kompetentna.Trochę się leczę i wiem co mówię.Polecam wszystkim.Tylko czy Pani doktor znajdzie dla wszystkich czas.Pozdrawiam Panią Doktor.Chylę czoła. OBECNA PACJENTKA

OBECNA PACJENTKA

Od roku leczę się u Pani doktor Karpińskiej i jestem bardzo zadowolona , że zawsze mnie wnikliwie bada i tłumaczy o planowanej metodzie leczenia. Przemiła osoba , która mimo złych wieści nie pozwala na załamanie się i szuka nowego sposobu leczenia , dodaje pacjętom sił by walczyc dalej.

Pani Doktor Karpińska prowadziła leczenie mojej Mamy. Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, pomocna... Zawsze wytłumaczyła co i jak, nigdy nie odmówiła przyjęcia, nawet, kiedy nie byłyśmy zapisane... Ogromne dzięki z całego serca za poświęcony nam czas. Oby więcej takich lekarzy!

super dr, podejscie do chorych, przemila, kompetentna osoba, szacunek dla Niej

super dr, podejscie do chorych, przemila, kompetentna osoba, szacunek dla Niej

podtrzymuje moją dobrą opinię o lekarzach,w Centrum Onkologi !!!

podtrzymuje moją dobrą opinię o lekarzach,w Centrum Onkologi !!!