lekarz Agnieszka Konarkowska

Gastroenterolog

Z całego serca polecam doktor Agnieszke Konarkowską. Oprócz tego że jest świetnym lekarzem nic nie umknie jej oczu i uszu, przez co trafia z diagnozą lekami i dietą w 100%. Pozatym wzbudza mega zaufanie, jest cierpliwa empatyczna i życzliwa. Naprawdę człowiek - złoto. Wizyta u doktor Konarkowskiej to nie tylko wizyta gastro ale i taka mała terapia z której wychodzi się z nadzieją i uśmiechem na twarzy.

Byłem u pani doktor kilka dni temu. Naprawdę bardzo bardzo polecam. Miła, uśmiechnięta, widać że robi to co lubi. Strasznie mało jest takich lekarzy.

Ja także chciałam polecić panią doktor. Lekarz do którego początkowo trafiłam odrazu zlecił mi gastroskopie. Ja jednak bardzo bałam się tego badania, poczytałam w necie troche na ten temat i okazało się że najpierw trzeba spróbować leczenia a dopiero potem proponować takie badanie. Wówczas zgłosiłam się do doktor Konarkowskiej. Zebrała dokładny wywiad i powiedziała że w moim przypadku można zacząć od leczenia. Kazała zgłosić się za kilka tygodni i jeżeli nie będzie dobrze to wówczas trzeba robić gastroskopie. Leki i zaproponowana dieta pomogły w 100% i czuję się fantastycznie. Panią doktor poleciłam już wielu znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.

To anioł który był moim stróżem kiedy zachorowałam. To anioł który zrobił wszystko by moje życie obudziło się po raz drugi. Błogosławię tej kobiecie - lekarzowi, bo to ona ma powołanie. Polecam wszystkim doktor Konarkowską.

Pani doktor jest lekarzem któremu nie można odmówić kompetencji, jest sympatyczna, bardzo życzliwa w stosunku do pacjentów. Zdecydowanie polecam!

Polecam z całego serca. Nie spotkałem nigdy takiego lekarza, nie szczędzi skierowań, nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Pozdrawiam panią i polecam wszystkim pacjentom.

Najlepszy lekarz jakiego znam, pani Agnieszka jest kompetentna, sumienna, bardzo sympatyczna, jak potrzeba to nawet zrypie pacjenta, jest bardzo konkretna i stanowcza. Pozdrowienia dla pani doktor.

Niezwykle cieszy mnie fakt, że mamy w Gostyniu tak kompetentnego i miłego gastroenterologa jak pani Konarkowska. Polecam z całą pewnością wszystkim chorym na NZJ, choć prawdopodobnie warto również się zjawić z jakąkolwiek inną poważniejszą dolegliwością brzuszka ;)

Bardzo sumienna i dokładna pani doktor, bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi, jest bardzo miła i sympatyczna

Bardzo miła i zawsze uśmiechnięta pani doktor, jest bardzo sympatyczna. Również polecam tego lekarza.