lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

kilka ubytków koszt zróżnicowany. Warty wykonanej usługi

kilka ubytków koszt zróżnicowany. Warty wykonanej usługi

Chyba konkurencja doktor Kotwy straciła już przez nią wszystkich pacjentów, skoro mają czas siedzieć tutaj i dodawać te wszystkie negatywne komentarze. Sama przeszłam większość nowodworskich dentystów i dopiero jak trafiłam do dr Kotwy wiem, że nie pójdę nigdzie indziej. Lekarka jest miła, delikatna i profesjonalna (uratowała mi zęba, którego inny lekarz chciał wyrywać!). Nawet moje dzieci dały sobie zrobić kilka plomb. POLECAM!

Polecam w 100%. Ładnie, dokładnie, bezboleśnie i miło.

Polecam w 100%. Ładnie, dokładnie, bezboleśnie i miło.

Strasznie boje się bólu podczas leczenia zębów , ale po dzisiejszej wizycie wiem że mogę tam chodzic. Można nabrac zaufania do dentysty. Ja , polecam !

Pani Agnieszka godna polecenia. Nie spotkalam stomatologa o tak dużym zaangażowaniu, wysokich kompetencjach i profesjonalizmie. Jest bardzo dokladna, poświeca duzo czasu dla pacjenta, wzbudza zaufanie i pozwala sie komfortowo poczuć w gabinecie. Naprawdę polecam

moze nie jest najtaniej, ale za to na najwyzszym poziomie. w koncu nie musze jezdzic do warszawy do dobrego dentysty. POLECAM!

Wyrywałam ośemkę. nie bolało, szybko, sprawnie i krótko. ale... na zdjęcie szwów niestety zabrakło miejsca w grafiku. umówiony termin mi nie pasował i próbowałam wcześniej przełożyć wizytę. niestety nie doczekałam się telefonu od Państwa. dzwoniłam jeszcze dwa razy, ale niestety :( zdjęłam szwy u innego stomat. gdyby nie ta mała wpadka to dałabym celującą ocenę. magda

Wyrywałam ośemkę. nie bolało, szybko, sprawnie i krótko.
gdyby nie ta mała wpadka to dałabym celującą ocenę.

magda

Usuwalem u Pani Doktor ósemkę jestem bardzo zadowolony...nic nie bolało doceniam zwłaszcza że Sam jestem lekarzem I panicznie boję sie bólu.pozdrawiam

Po wielu latach omijania dentystów szerokim łukiem wreście się udałam do gabinetu. Było sporo do leczenia (wstyd wiem).Jestem już po wizytach wszystko wyleczone a było tego naprawdę dużo nawet wyrywanie też się niestety przydarzyło.Jestem bardzo zadowolona Pani Agnieszka na wielki ++++++++++.Z przyjemnością chodziłam na kolejne wizyty więc wszystkim polecam.Super babka choć młoda to ma wiedzę i świetnie ją wykorzystuje .A ten komentarz jeden jedyny nieprzychylny to konkurencja pewnie:-)

POLECAM! WIZYTA SUPER, GABINET TEŻ. LECZĘ JUŻ KTÓRYŚ ZĄB I ZAWSZE PEŁEN PROFESJONALIZM!