dr n. med. Agnieszka Pawlik

2,9

POLECAM! Już od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani doktor i jestem bardzo zadowolony. To pierwsza osoba, która w tak klarowny sposób wytłumaczyła przyczyny mego schorzenia, a co najważniejsze znalazła na nie skuteczną metodę leczenia!Polecam każdemu kto dba o swe zdrowie!

Ja osobiscie polecam.Bylam na trzech wizytach .Jestem zadowolona Pani dr podchodzi pewnie to prawda ale z racji juz umiejetnosci.Jestem o tym przekonana.Ma naprawde duzy zasob wiedzy Mam nastepna wizyte za miesiac i nie zmienie lekarza.Bardzo mi odpowiada.R.M.

Ja osobiscie polecam.Bylam na trzech wizytach .Jestem zadowolona
Mam nastepna wizyte za miesiac i nie zmienie lekarza.Bardzo mi odpowiada.R.M.

Jestem BARDZO ZADOWOLONA z wizyty u Pani doktor, jest pierwszą osobą , która w tak kompetentny i rzetelny sposób podeszła do mojego skomplikowanego , trwającego od kilku lat problemu. Tyle cierpienia mogła ,mnie ominąć gdybym trafiła do niej wcześniej., Przeciętny lekarz nie ma zielonego pojęcia o problemach i leczeniu jamy ustnej, dlatego Z CAŁEGO SERCA POLECAM PANIĄ DOKTOR!I osobiście cieszę się , że stanęła na moje drodze i pomogła mi wyjść z moich , tak dokuczliwych problemów!

znam,znam,znam - ODRADZAM. człowiek przychodzi do gabinetu z nadzieją, ze będzie zdrowy,a tu nic.ma jedynie poczucie zmarnowanego czasu i wielki żal , ze na takich lekarzy idzie kasa ze składki zdrowotnej. efekt jest taki, że trzeba szukac gdzie indziej bo pani doktór choćby nawet przepisała dobre lekarstwo, to zniechęca własna osobą do kontrolnej wizyty. dziwne meteody stosuje pani doktór.w gabinecie ma 2 fotele, zajete w tym samym czasie przez 2 róznych chorych.zero taktu, zero tajemnicy choroby, zero przyzwoitego traktowania chorego człowieka.pacjent podlega przegladowi asystenta pani doktór, nie wiem czy w ...

znam,znam,znam - ODRADZAM.
człowiek przychodzi do gabinetu z nadzieją, ze będzie zdrowy,a tu nic.ma jedynie poczucie zmarnowanego czasu i wielki żal , ze na takich lekarzy idzie kasa ze składki zdrowotnej. efekt jest taki, że trzeba szukac gdzie indziej bo pani doktór choćby nawet przepisała dobre lekarstwo, to zniechęca własna osobą do kontrolnej wizyty. dziwne meteody stosuje pani doktór.w gabinecie ma 2 fotele, zajete w tym samym czasie przez 2 róznych chorych.zero taktu, zero tajemnicy choroby, zero przyzwoitego traktowania chorego człowieka.pacjent podlega przegladowi asystenta pani doktór, nie wiem czy w celach zaspokojenia własnej ciekawości, nauki na zywym organiźmie, czy w celu pomocy choremu albo samej pani doktór. wiem tylko tyle, że jest to jakiś bezsens, jakis precedens w leczeniu.pierwszy raz się z takim czyms spotkałam.więcej tam nie pójdę. na szczęscie mam już nowego lekarza, z powołania od którego powinna sie pani nauczyć elementarnych zasad postępowania lekarza wobec chorego.ów lekarz jest starszy od pani, jest kulturalny, taktowny, cierpliwy,empatyczny i wyrozumiały i tak jak pani , na państwowej posadzie.

ODRADZAM.może miła,empatyczna i grzeczna w swoim gabinecie. na etacie państwowym,taśmowa ,wyniośla i szybka. chory człowiek przychodzi z problemem,a wychodzi, żałując,że przyszedł w ogóle. po wizycie u tej pani doktor nauk była kolejna wizyta u innego lekarza. może gdyby pani oprócz konferencji i zjazdów dot.pani specjalizacji poświęciła więcej czasu zagadnieniom pt.jak nalezy postępować w stosunku do pacjenta ocena pani osoby byłaby wyższa nie tylko w tym rankingu, ale i oczach pacjentów.a to jest chyba istota pracy lekarza?

ODRADZAM.może miła,empatyczna i grzeczna w swoim gabinecie.
na etacie państwowym,taśmowa ,wyniośla i szybka.
chory człowiek przychodzi z problemem,a wychodzi, żałując,że przyszedł w ogóle.
po wizycie u tej pani doktor nauk była kolejna wizyta u innego lekarza.

zdecydowanie odradzam wizytę u pani doktor w gabinecie na ul. Dworcowej w Katowicach.jest to wizyta z ubezpiczenia zdrowotnego,z nfz. pani doktor rozsadza pacjentów w gabinecie na dwóch fotelach i z automatu podchodzi do każdego z nich.w tzw między czasie każe zajmować się swemu"asystentowi"(?)pacjentem,z którym akurat nie ma kontaktu słownego.lekceważenie czuje sie tu na każdym kroku. jak to sie ma do reklamy pani doktor w kontekście jej opieki w gabinecie prywatnym- nie wiem. sądzę jednak, że pani minęła się z powołaniem. jesli uważa pani, że skończenie studiów, doktorat i ekskluzywna reklama wystarczą lekarzowi by znaleźc szacunek ,uznanie,poważanie i sympatie pacjentow, to jest pani w błędzie.chcę pania uświadomić, że rynek usług med.jest tak wielki, że aby się na nim utrzymać trzeba czegoś więcej niz kasy i samouwielbienia.im wczesniej pani to zrozumie,tym szybciej zaskarbi sobie pani uznanie pacjentów, którzy byc może jeszcze nie analizowali pani osoby na tym zestawieniu.:):):)
więcej zyczliwości w kontaktach z pacjentem pani doktor.

dopisuje sie do poprzednich opinii bez wahania. bylam na jednej wizycie i wiecej ich nie będzie.lekceważące podejście do pacjenta, brak zainteresowania,kwestionowanie wyników, które ma ze soba pacjent.a na koniec ,na recepcie lek, który po przeczytaniu ulotki nie leczy konkretnego schorzenia. lekarka sprawia wrażenie jakby pozjadała wszystkie rozumy. w pewnym momencie człowiek czuje jak bardzo chce opuścić gabinet. pani doktor pisac o sobie pięknie i dobrze to kazdy potrafi.jednak zycie weryfikuje kazde słowo, a ludzie na szczęście maja oczy,emocje, wlasne odczucia i zdanie. taka postawą wobec pacjentów nie zaskarbi pani sobie ...

dopisuje sie do poprzednich opinii bez wahania.
taka postawą wobec pacjentów nie zaskarbi pani sobie ich sympatii ,ilosci i dobrej opinii,którą o pani może akurat czytac wielu z nich.
odradzam usługi tej pani.

Zdecydowanie NIE POLECAM.Lekarz "weterynarz", w taki sposób jak pani doktor podchodzi do pacjenta nie wiem czy weterynarz miał by serce.Bo nawet ze zwierzeciem należy porozmawiac.Kobieta jest ewidentnie znudzona,zdenerwowana, czesto pomimo iż ma przyjmowac jeszcze przez kolejne 3 godz,jak najszybciej chce sie pozbyc pacjenta. Ja rozumiem kochana panie doktor że pieniadze potrzebne do życia ale jesli juz czegos sie podejmujemy to prosze to robic profesjonalnie. Lekarz który przespał lekcje psychologi na studiach, brak kontaktu z pacjentem......pani doktor może sie odnajdzie w fabryce na lini produkcyjnej przy skręcaniu telewizorów.Zrobic swoje i do ...

Lekarz który przespał lekcje psychologi na studiach, brak kontaktu z pacjentem......pani doktor może sie odnajdzie w fabryce na lini produkcyjnej przy skręcaniu telewizorów.Zrobic swoje i do domu...

totalna beznadzieja i porażka. wymuszona uprzejmość,zupełnie tak jakby pacjent był złem koniecznym.człowiek czuje się jak intruz w gabinecie.może dlatego że to państwowy gabinet był. szkoda , że za autoreklamą w parze nie idą uprzejmość, empatia, oddanie pacjentowi. zdecydowanie odradzam.

zdecydowanie odradzam.