Lekarze Zabrze

lekarz Maria Jeżewska

Dermatolog

Hagera 41
Zabrze

Ja niestety nie mam dobrego zdania...Pani doktor owszem miła, nawet bardzo ale już do niej nie wrócę, przyszedłem z zdiagnozowaną grzybicą palucha stopy prawej, palec zniekształcony po usunięciu, bardzo brzydki..przedstawiłem Pani doktor wynik badania- Flussarium spp-2+ obfite. Rada lekarza? nie trzeba lekarstw po prostu ''zapuścić'' paznokieć i go obciąć....oczywiście to nie pomogło, do tego miałem sporo brodawek na stopach Pani dr, zaleciła mrożenie ale jakby mnie wystraszyła-,że to jest BARDZO ...
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Paweł Wróblewski

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

20 lat u tego lekarza, 2 razy cc, empatia, zainteresowanie zarówno w gabinecie prywatnym jak i w trakcie pobytu w szpitalu na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Jakub Wasilewski

szpital rejonowy
41-800 Zabrze

Bardzo dobry fachowiec a do tego miły i uczynny człowiek. Polecam wszystkim. Pozdrawiam Tomasz Gorycki
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Aleksandra Cyzowska

"REJMED" Spółka Cywilna Zakład Leczniczo - Rehabilitacyjny
pl. Plac Krakowski 10
41-800 Zabrze

Świetny specjalista, pani doktor bardzo mi pomogła, dokładna diagnoza i skuteczne leczenie, polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

Andrzej Dłubak

Szpital
Wolności 338B
41-800 Zabrze

Byłam u wielu ginekologów i nikt nie spojrzał na moje dolegliwości tak holistycznie jak dr. Dłubak. Jestem pewna, że jestem w dobrych rękach, przychodząc tam na wizytę. Do doktora chodzi od wielu lat moja mama, pomagał jej z różnymi zmianami bardzo skutecznie. Moja siostra również dzięki leczeniu mogła szczęśliwie zajść w ciąże. Mam wielkie zaufanie do tego specjalisty i polecam go każdemu.
Opinia dodana przez: Weronika
Nieczęsto człowiek czuje się u lekarza tak swobodnie, miałem wrażenie że znamy się od lat. Solidny i konkretny, kompetentny na pewno. Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam tego lekarza i człowieka w jednym, co niestety rzadko się zdarza. polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Teresa Porwisz-Jagoda

Neurolog

Franciszkańska 26a/6
41-819 Zabrze

Lecze sie u Pani dr od 2000r i chcialabym miec takich wszystkich lekarzy. Zawsze dobra diagnoza i trafione leki . Leczy sie rowniez moja mama i corka ktora w Anglii leczyla sie pol roku bez efektu a dr Porwisz od razu postawila diagnize z dobranymi lekami i jakos pomoglo do dnia dzisiejszego. Pozdrawiam Marzena
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Elżbieta Adamowicz-Czoch

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

bardzo kompetentny lekarz .W rozmowie z pacjentem interesuje się wszystkimi problemami zdrowotnymi.Tłumaczy istotę choroby oraz sposób leczenia.Podczas badania zauważyła u mnie problem onkologiczny ,iuż jestem po leczeniu.Na każdej wizycie pacjent dostaję konsultacje do innych specjalistów u których się leczy w tym do lekarza rodzinnego,

lekarz Anna Janik-Moszant

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dawno nie spotkałam tak spokojnego i miłego lekarza ze świetnym podejściem do dziecka. Pani Doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, uspokoiła, odpowiedziała na każde moje pytanie.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Gabriela Kucharska

Psychiatra

11-go Listopada 36
41-807 Zabrze

Pani Doktor rzeczowa, stanowcza, konkretna, co przy specjalizacji, jaką się zajmuje, uważam za potrzebne, wręcz niezbędne. Jest otwarta, uśmiechnięta, skora do dialogu, zainteresowana pacjentem, czuję się bezpieczna pod jej opieką, zawsze mogłam liczyć na pomoc.
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Magdalena Linca

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental Linca
Jana Łaskiego 3
41-809 Zabrze

Absolutnie odradzam. Brak kontaktu z lekarzem, gdy jest potrzeba. W razie komplikacji w leczeniu zęba pozostawienie pacjenta samemu sobie. W związku z tym brak profesjonalizmu. Musiałam poszukać pomocy w innym gabinecie i tam dokończyć leczenie. Niestey ponisosłam dodatkowe koszty, nie mówiąc juz o bólu czy dłuższym leczeniu zeba. NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Zygo

ulica Brodzińskiego 7/4
41-800 Zabrze

Fachowa i konkretna oraz zrozumiała analiza mojego schorzenia. Pełna empatii. Jako lekarz prowadzący dziękuję pani doktor za opiekę.
Opinia dodana przez: Ireneusz Parduła

lekarz Jan Frycz

Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii i Transplantologii ŚUM
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Moja mama od ponad 20-tu lat leczy się na nadciśnienie tętnicze. W ciągu tego czasu doszły jeszcze 2 inne schorzenia, m.in. insulinooporność, a w tej chwili cukrzyca typu II, co wszystko w sumie spowodowało nieskuteczność leczenia nadciśnienia i kolejno przerost lewej komory serca. Mimo regularnego zażywania leków na wszystkie choroby i regularnych wizyt u specjalistów mamie leki nadciśnieniowe nie przynosiły żadnych efektów, a ataki wysokiego ciśnienia były coraz częstsze. Zdawało ...

lekarz Monika Rykaczewska-Czerwińska

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807 Zabrze

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Doceniam jej profesjonalne podejście do pacjenta. Jest osobą bardzo miłą i kulturalną , ma przyjacielskie podejście. Zawsze czuję się zaopiekowana . Wizyty są punktualnie i trwają tyle ile trzeba, a nie tzw."5minut". Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Bugumila

lekarz Jacek Zatorski

SANVIMED (Szpital Zaborze Sp. z o.o.
Moniuszki 78
41-800 Zabrze

Polecam. Bardzo dobry specjalista. Uratował sprawność mojej nogi. Podczas wizyt dokładnie wyjaśniał na czym będzie polegał proces leczenia.
Opinia dodana przez: Marcelina

dr n. med. Lucyna Grodzicka-Zawisza

Neurolog

Szpital Miejski
Ptasia 13
41-800 Zabrze

Zgadzam się z opinią powyżej mnie też Pani Doktor wyleczyła podczas godzinnej pogawędki wystawiając swoją opinię jako lekarz konsultant Zus i uzdrawiając ze wszystkich chorób. Bardzo Pani dziękuję od tego czasu leczenie mi nie potrzebne -bez ubezpieczenia się nie da, no i po co były te słowa skierowane do mnie- "jest pani ciężko chorą osobą" no chyba już nie i to dzięki Pani Doktor. Jest Pani cudotwórczynią. Ogólnie jako lekarz ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Małgorzata Mirus

Psycholog, Psychoterapeuta

OPIFER
Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Cudowna Terapeutka przez duże T! Towarzyszy i wspiera w naprawdę trudnej dordze do ozdyskania i zrozumienia samego siebie, kiedy to życie doświadcza trudnymi zdarzeniami. DZIĘKUJĘ I POLECEM!
Opinia dodana przez: Karolina

prof. dr hab. n. med. Lidia Hyla-Klekot

Nefrolog

NZOZ SILESIA
ulica Wolności 124
41-800 Zabrze

Świetny lekarz, ogromna wiedza na temat nefrologii. Jako jedyna pomogła mi uporać się z nawracającymi problemami. Przeanalizowała dokładnie wieloletni problem, skierowała na konkretne badania, starała się opisywać i tłumaczyć wszystko z czym mamy do czynienia. Dzięki niej mogę cieszyć się dzisiaj zdrowiem. Wszyscy inni lekarze ciągle przepisywali i wciskali jedynie antybiotyki, przez które moja odporność była co raz gorsza, a problemy wciąż wracały. Jestem ogromnie wdzięczna za jej poświęcony czas, ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Kornelia Ficek

Radioterapeuta

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 18b/24
41-819 Zabrze

jest najlepszym lekarzem onkologiem na jakiego mogłam trafic dziekuje za czas poswiecony i cały okres leczenia

dr hab. n. med. Jacek Gawrychowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska
Zabrze

Pań profesor jest godny polecenia. Potrafi wysłuchać oraz wytłumaczyć na czym polega choroba oraz jaki będzie przebieg leczenia. Uważam że ma kompleksowe podejście do pacjenta a ilość poświęconego czasu według mnie jest wystarczająca.