Lekarze Zabrze

lek. dent. Magdalena Sokalla

Stomatolog, Protetyk

Skłodowskiej-Curie 14b (XI p.)
41-819 Zabrze

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Tomasz Kużma

Chirurg urazowy

Centrum Medyczne Silesiana
ul. Szybowa 2a, Zabrze
41-800 Zabrze

Lekarz bardzo zaangażowany w dobro pacjenta, dokładnie przeprowadza diagnozę i badanie w celu ustalenia planu leczenia. Przed zabiegiem przedstawił mi kilka scenariuszy jakie mogą być w trakcie operacji. Bardzo mi pomógł naprawiając moje kolano oraz tłumacząc wszystko po zabiegu jako laikowi. Operacja przycinania łękotki oraz usuwania fałdu maziowego wraz z czyszczeniem kolana. Operacja przeprowadzona w Atlanta Clinic w Lublińcu na naprawdę najwyższej jakości sprzęcie. Opieka pooperacyjna pielęgniarska kliniki oraz lekarza, ...
Opinia dodana przez: Marcin Kłosowski

mgr Izabela Górecka

Psycholog

Zespól Interwencji Kryzysowej
ul.Wyzwolenia 7 Zabrze
Zabrze

Z całego serca polecam Panią Izę. Pani psycholog z ogromną wiedzą i doświadczeniem, które idą w parze ze zrozumieniem i empatią. Będę polecać Pania Izę wszystkim, którzy zmagają się z większymi bądź mniejszymi problemami. Pani Iza potrafi słuchać, a jej słowa trafiają w punkt.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Aleksander Gutowski

Przychodnia Bracka MAKOSZOWY
Makoszowska 22b
41-811 Zabrze

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Bardzo kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad medyczny i tłumaczenie badań oraz zaleceń. Naprawde ogromna wiedza i zaangazowanie! Do tego bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz. Bardzo sie ciesze, ze trafilam na Pana Doktora. Polecam na maxa!
Opinia dodana przez: Magda Malcher

dr n. med. Beata Kisiel-Latkowska

Neonatolog, Pediatra

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Pani doktor to wspaniały lekarz, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do małego pacjenta. Pomogła naszej małej córeczce zarówno swoją wiedzą i umiejętnościami ,ale także wspierając nas rodziców. Gorąco polecam, wielu znajomych którym poleciłam naszą doktor było bardzo zadowolonych i korzystają z pomocy pani doktor do dzisiaj. Pozdrawiam panią doktor, Dorota
Opinia dodana przez: Drota

lek. dent. Bartosz Świątnicki

Chirurg stomatolog

ulica Kowalska 14/1
41-800 Zabrze

Najlepszy chirurg na jakiego mogłam trafić! Pełen profesjonalizm, Pan doktor wykazuje silne zaangażowanie względem powierzonych mu obowiązków. Przede wszystkim ma indywidualne podejście do pacjenta. Widać, że zależy mu na pacjencie i jego dobrze. Naprawdę przesympatyczny i bardzo „ludzki” lekarz.
Opinia dodana przez: A.K

Ewa Stochel

Ortodonta

moniuszki 103
41-807 Zabrze

Najlepsza! Świetny ortodonta, wspaniała osoba! Każdego pacjenta traktuje jak tego najważniejszego!Mam 100% zaufanie do kompetencji, jakości pracy i materiałów których używa.
Opinia dodana przez: Stanisława

lekarz Bogusława Piwódzka

Buchenwaldczyków 33 lok. 2
41-800 Zabrze

To moja pierwsza wizyta u dentysty w Polsce po wielu latach mieszkania i leczenia się za granicą. Powiem tylko jedno, dentyści na zachodzie mogli by się uczyć u Pani Doktor.

lekarz Danuta Dudzik-Lewecka

Revitamed
Kondratowicza 1
41-800 Zabrze

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Podejście do dzieci na medal. Bardzo komunikatywna, cierpliwa
Opinia dodana przez: Ewelina

mgr Natalia Czech

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Filia Nr 2
Bytomska 46-48
41-800 Zabrze

Z pomocą p. Natalii udało mi się zrzucić ponad 13 kg. Odzyskałam dawną figurę i poprawiłam zdrowie, wyniki badań mówią same za siebie :) Pani Natalia motywuje, zaraża swoją pozytywną energią, odpowiada na wszelkie pytania i dodaje sił, gdy jakiś miesiąc pójdzie nie po mojej myśli ;) A sama dieta? To nie dieta. Odkąd dostałam jadłospis, wiedziałam, że będzie przyjemnie. Bez wyrzeczeń, bez głodówki, bez dziwnych produktów, których nie da ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Dariusz Kajdaniuk

Endokrynolog, Internista

Przychodnia Lekarska ARNIKA
Mikulczycka 15
41-800 Zabrze

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

dr n. med. Zdzisław Wojdała

Wolności 287 lok. 6
41-800 Zabrze

Po 15 latach starań o dziecko to właśnie Pan Doktor nam pomógł. Jesteśmy bardzo wdzięczni za indywidualne podejście do naszej trudnej sprawy. To Pan Doktor swoim doświadczeniem i niezwykłym przekonaniem przeprowadził nas przez czas oczekiwania na szczęście. Mamy cudownego syna który aktualnie jest lekarzem ginekologiem. Zawsze mu opowiadałam że to właśnie dzięki tak wspaniałemu doktorowi jesteśmy razem. Zawsze wdzięczna pacjentka

lekarz Marcin Gwoździk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Filia Nr 2
Bytomska 46-48
41-800 Zabrze

Pan Doktor jest przede wszystkim niesamowitym specjalistą w swojej dziedzinie. Fachowa wiedza, niesamowita cierpliwość i empatia. Każdemu życzę, aby trafił w swoim życiu na tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego Doktora. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Krystyna
kompetentna, miła , rozważna. Nie oszczędza na badaniach

dr n. med. Barbara Filipowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Korona
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz,mądry i dobry człowiek! Gdybym miała komukolwiek polecić lekarza dermatologa, to tylko Panią dr Barbarę Filipowska!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Małgorzata Romanik

Klinika Patologii Ciąży i Rozrodczości
plac Traugutta 6
41-800 Zabrze

Bardzo wysoko oceniam kompetencje zawodowe pani dr Małgorzaty Romanik i gorąco polecam innym pacjentkom.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Rafał Sadło

Młodego Górnika 5/9
41-808 Zabrze

Jestem bardzo zadowolony z wykonanego zabiegu cieśni nadgarstka, lekarz uprzejmy,konkretny,rzeczowy, pełny profesjonalizm.Ręka przestała mnie boleć, mogę wykonywać prawie wszystkie czynności, co przedtem ze względu na ból i drętwienie nie było możliwe. Polecam lekarza w 100%.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Rafał Koba

Anestezjolog

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Pragnę wyrazić wielkie podziękowanie i szacunek dla Pana dr Rafała Koba. Jego wiedza uniwersytecka oraz wiedza medyczna szeroko pojęta a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta jest na bardzo wysokim poziomie medycznym i intelektualnym nie jest zamknięty na inne dziedziny wiedzy mające wpływ na zdrowie człowieka.
Opinia dodana przez: Edward

dr n. med. Małgorzata Rusek-Zychma

Klinika Ogólnopediatryczna
Zabrze

Lekarz warty polecenia leczy moje dzieci już od kilku lat mam pełne zaufanie nigdy nas nie zawiodła oddany lekarz z ogromnym doświadczeniem i intuicją

dr n. med. Andrzej Wojcieszek

Ginekolog onkolog, Radioterapeuta

Goethego 12 lok. 1
41-800 Zabrze

Uważam, że doskonały doktor. Po raz pierwszy miałam okazję spotkać doktora Andrzeja Wojcieszka oraz jego brata doktora Krzysztofa Wojcieszka 30 lat temu na oddziale ginekologii w Klinice w Zabrzu.,gdzie byłam kilkakrotnie hospitalizowana na chroniczne obustronne zapalenie przydatków.Wtedy byłam pacjentką ordynatora adiunkta Z. Wojdały, Nie przypuszczałam ,że po latach znajdę się w Instytucie Onkologii z diagnozą raka trzonu macicy i ku mojemu miłemu zdziwieniu trafię właśnie do doktora Andrzeja Wojcieszka . ...
Opinia dodana przez: Joanna Kasia