Lekarze Zabrze

lekarz Elżbieta Borawska-Dziadek

ul. Klonowa 8/30
41-800 Zabrze

Najlepsza Pani Doktor, jaką mieliśmy okazję poznać. Pani Ela zna się na swojej pracy, każdy problem na spokojnie wytłumaczy uspokoi zdenerwowanego Rodzica. Leczy Dzieciaki naprawdę bardzo mądrze, skończyły się niepotrzebne antybiotyki. Pani Doktor nasz nie lekki przypadek traktuje z wielkim sercem Doradzi pomoże skieruje. Wielkie dzięki Pani Elu. ❤
Opinia dodana przez: Beata

lek. med. Monzer Masri

Ginekolog położnik, Ginekolog

Krasińskiego 5/2
41-800 Zabrze

Polecam wszyskim kobietom z brzuszkiem. ;) Konkretny. Skupiony na pracy. Wykonuje zawod z pasja. Jednym slowem fachowiec.
Opinia dodana przez: monika

lekarz Zbigniew Lamch

Pulmonolog

ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze

Pan dr Lamch to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, zaangażowanie i ilość poświęconego czasu, stawiają pana dr w ścisłej czołówce specjalistów z którymi miałem do czynienia. Niezwykle dokładny, ostrożny, bardzo profesjonalne podejście. Przy tym całkiem sympatyczny człowiek. Dziękuje Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Zenon Halaba

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Ciołkowskiego 14/4
41-818 Zabrze

Lekarz godny polecenia, znam go od trzydziestu lat Pozdrawiam serdecznie E. Lautsch ( SZYMAŃSKI os.Kopernika)
Opinia dodana przez: Edward

Anestezjolog

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Bardzo dziękuję PANI dr, która (jako jedyna) udzieliła mi konkretnej, fachowej pomocy na izbie przyjęć w dniu 2 maja 2015. Dziękuę również pielęgniarkom - majacym dyżur w tym dniu. Beata

lekarz Mariola Macierzyńska-Guzik

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Chorób Płuc i Gruźlicy "PULMED"
Zwrotnicza 11G
41-800 Zabrze

Bardzo pomogła mojej córce i mnie kilka lat temu. Wyleczyła córkę z candida, mnie wskazała sposób na otyłość. Jest skuteczna pod warunkiem stosowania się do jej zaleceń dietetycznych, które są dość trudne ale możliwe do realizacji i skuteczne.

lekarz Joanna Grzyb

Internista, Kardiolog

ulica Nad Kanałem 34c/1
41-800 Zabrze

Wspaniała lekarka, z poswieceniem leczy potrzebujacych, mnie uratowala przed ciezkim zawalem, Bóg zaplac.
Opinia dodana przez: Gerard Górercki

dr Marzena Machoś-Nikodem

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Ośrodek Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych
3 Maja 10/.
41-800 Zabrze

Bardzo dobry specjalista. Polecam szczególnie dla małych pacjentów.
Naprawdę polecam, solidny, kompetentny, miły, przede wszystkim posiada sporą wiedzę.

dr Patrycja Wyciszczok-Łowińska

Lekarz rodzinny

Paderewskiego 2
Zabrze

leczę się u pani doktor ponad 10 lat. zawsze pomaga w miarę możliwości pacjentom. nie ma problemu ze skierowaniem do specjalisty celem szukania przyczyn dolegliwości. jeśli trzeba to usg i inne badania. bardzo ją cenie.polecam
Opinia dodana przez: kasik
Naprawdę lekarz godny polecenia! Jest to osoba rzetelna, komunikatywna, bardzo ale to bardzo uprzejma. Widać, że zna się bardzo dobrze w swoim fachu. Jestem obecnie w trakcie leczenia kręgosłupa, pokierowała gdzie trzeba, wyjaśniła odpowiednio jakie leki brać i co robić. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Elżbieta Olesiak-Romanowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ DENTALIS TEAM
Wolności 263/1
41-800 Zabrze

Właśnie jestem po wizycie u Pani Doktor i jestem niesamowicie szczęśliwy, uratowała mojego zęba , który został stracony przez dwóch innych stomatologów.:-) Szczerze polecam , Staszek

lekarz Jacek Gronka

ul. Szczecińska 61
41-814 Zabrze

Serdecznie polecam, jestem po usunięciu znamienia. Pan doktor to sympatyczna, kompetentna osoba z poczuciem humoru, a przede wszystkim dobrze i dokładnie wykonująca swoją pracę, piękne szycie, dokładność i dobre podejście do pacjenta. Polecam , Natalia
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Marcin Krasoń

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wybitny specjalista, cudowny człowiek, po prostu lekarz o Wielkim Sercu. Sposób w jaki objął opieką moich rodziców, zwłaszcza ojca, który co tu dużo mówić jest "trudnym pacjentem" godna podziwu. Życzę każdemu z problemem sercowym, aby miał szczęście trafić pod skrzydła Pana doktora.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Tomasz Grela

Praktyka Lekarska Dentystyczna Oldent Tomasz Grela
41-800 Zabrze

Zdecydowanie godny polecenia: miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług (o wizytach u innych sądeckich stomatologów nie chce wspominać bo naprawdę należy ich unikać i jak najszybciej skontaktować się z dr Tomaszem Grelą), ceny są za wysokie, i mam przynajmniej pewność, że zęby są właściwie wyleczone i niewielki ubytek źle wyleczony nie przekształci się w poważne leczenie kanałowe:) To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!
Opinia dodana przez: agagre

lekarz Marek Filipowski

3 Maja 35A/7
41800 Zabrze

Dziękuję za podejście, opiekę nad moją mamą operowaną w Oddziele Torakochirurgii w Zabrzu..Pan DOKTOR ma podejście do pacjenta na duży plus.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Dorota Kuglin

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Pani doktor prowadzi moją drugą ciążę i żałuję, że nie prowadziła pierwszej.Obecna ciąży przebiegała od początku z problemami, dr Kuglin niczego nie bagatelizowała, kierowała na wszystkie badania (chodzę do niej z NFZ!), cierpliwie tłumaczyła. Kiedy w 35 tyg. ciąży trafiłam niespodziewanie do szpitala, codziennie do mnie zaglądała, tłumaczyła, robiła badania. Polecam gorąco- to rzetelny specjalista!
Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Beata Chodór

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
ulica Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Pani Beatka to najlepsza Kardiolog jaką spotkałam, jest dokładna, empatyczna, ma bardzo dobre podejście do dzieci przez co uwielbiają wizyty w poradni. Prawdziwy lekarz z powołania i sercem na dłoni oby było więcej takich kardiologów. ♥️
Opinia dodana przez: Monika