Lekarze Zabrze

lekarz Maria Lizak

Internista, Transplantolog

Śląskie Centrum Chorób Serca
Zabrze

Mądra, uprzejma i ładna. Świetnie mówi po polsku.

lekarz Marta Bittner

ul. 3 Maja 340f/15
41-800 Zabrze

U Pani Doktor leczymy się od 2 lat. Jest bardzo konkretna, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma świetny kontakt z dziećmi, moja córcia wprost nie chce wychodzić z jej gabinetu. Zostaliśmy przez Panią doktor dokładnie wyedukowani kiedy i jakie nebulizacje stosować u naszego dziecka dzięki temu nieraz udało nam się uniknąć wizyty w naszej poradni gdzie pewnie skończyłoby się na antybiotyku.. Wszystkim mamom alergików polecam tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Agata Cieślik-Bielecka

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Wolności 292
41-800 Zabrze

Wspaniała Pani zabieg dobrze przeprowadzony usuwanie ósemek bardzo się bałem, ale Pani wszystko wytłumaczyła i było bardzo dobrze!!!! nie ma się czego bać przy takim chirurgu. Po zabiegu prawie zero bólu szwy usunięte w minute. Asystentka Pani wspaniała opieka. Zabieg w Brudzowicach.
Opinia dodana przez: Kacper

Liliana Chojnacka-Adamczyk

Cieszyńska 8 lok. 1
41-800 Zabrze

Z całego serca polecam Panią Doktor Liliane. Szybko i sprawnie zaopatrzyła poraz kolejny synowi zęba. Polecam wszystkim, nawet tym którzy boją się dentysty. Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko klarownie i jasno wytłumaczone. Bardzo dziękujemy Pani Doktor. Pozdrawiam Barbara Jeziorska
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Dariusz Siutkowski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)
41-800 Zabrze

Pan Dariusz Siutkowski mega rehabilitant, punktualny, ciepły, serdeczny, bardzo kontaktowy z odpowiednim podejściem do pacjenta, wysoka kultura, pełny profesjonalizm, właściwy człowiek na właściwym miejscu, po prostu człowiek anioł godny polecenia 100%
Opinia dodana przez: IWONA

Beata Kluszczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Rokitnica" Sp. p.
ulica Budowlana 28
41-808 Zabrze

wspaniała!bardzo miła i uprzejma, interesuje się chorym i widać, że chce pomóc. Po prostu lekarz z powołania

lek. dent. Katarzyna Herman

Zakład Opieki Zdrowotnej " KORN - MED" s.c.
św. Urbana 5A
41-800 Zabrze

Niesamowita Pani doktor!!! Leczymy zęby u niej ja i mój mąż ( ciężkie przypadki a strach jeszcze większy). Pani doktor sprawiła , że stres przed wizytą nagle wyparował! Każdemu kto ma traumatyczne wspomnienia po stomatologu polecam Panią doktor.

lek. dent. Ewa Bilewska-Włoch

3 Maja 62
41-800 Zabrze

Uważam, że nie ma lepszej dentystki niż Pani Ewa. Ludzkie podejście do pacjenta, elastyczne godziny - Pani Ewa jest zawsze kiedy jej potrzebujemy. W końcu znalazłam zaufanego dentystę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Andrzej Grabowski

Chirurg dziecięcy

Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Doktor Andrzej Grabowski w listopadzie przeprowadzał zabieg mojego 13 miesięcznego syna na spodziectwo. Jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm. Nawet po wyjściu ze szpitala, był cały czas kontakt z lekarzem. Jeżeli mnie coś niepokoiło, lekarz odpisywał na każdą moją wiadomość. Mimo opuszczenia szpitala nie pozostawił nas samych sobie. W Luty byliśmy na kontroli i jak na razie wszystko jest bardzo dobrze. Kolejna wizyta za dwa lata. Dziękuję bardzo pani doktorowi. Mogę ...
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Mateusz Knop

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Dr Knop był moim lekarzem prowadzącym. To dzięki Niemu trafiłam z wadą serca (ubytkiem między przedsionkami ASD) do szpitala SCCS w Zabrzu. Niezwykle profesjonalny lekarz, potrafiący wszystko rzeczowo wytłumaczyć. Skrupulatny, dokładnie sprawdza pacjenta, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. I jako jeden z nielicznych lekarzy sam podchodzi do pacjenta, nie trzeba za Nim biegać pytając o swoje wyniki. Z czystym sumieniem poleciłabym Pana dr Knop.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Ewa Hill-Stetkiewicz

Laryngolog

fenix zabrze ul grunwaldzka 46
św. Urbana 18b lok. 4
41-800 Zabrze

Najlepszy lekarz! Nie dosyć, że pełen profesjonalizm, ogromne doswiadczenie to jeszcze bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Polecam

lekarz Tomasz Opiełka

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

Bardzo uprzejmy, komunikatywny i kompetentny lekarz, godny polecenia, potrafi wszystko dokładnie wyjaśnić.

lekarz Jarosław Korecki

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Super ortopeda godny polecenia miałem robiony zabieg łąkotki kolana fajne podejście do pacjenta cała ekipa przy zabiegu bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich czynności jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: SEBASTIAN

lekarz Barbara Zatorska

ulica Bydgoska 24
41-800 Zabrze

Dobrze że są jeszcze Ludzie dobrego Serducha .A.P./A.F. ....................................................................................................
Opinia dodana przez: Andrzej .P Andrzej.F

Małgorzata Barć-Czarnecka

Zabrze

Pediatria z powołania .., nic więcej do dodatnia nie mam .... pełne zaangażowanie i pomoc . ❤️❤️❤️❤️😉😉😉❤️❤️❤️❤️😉
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Mariusz Lipka

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
Wyzwolenia 7
41-800 Zabrze

Swietny chirurg 😊Reszta moze sie od niego tylko uczyc.Polecam Z calego serca I Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Daria Dziechcińska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Specjalistyczna nr.10 "ZZM"
3-go Maja 89
41-800 Zabrze

Wystawiłem wszędzie 5 a tak na prawdę powinienem 6. Pełny profesjonalizm , bardzo miła , kompetentna i ma naprawdę dużą wiedzę . Mimo że jest lekarzem młodego pokolenia to niektórzy starsi lekarze mogliby się od Niej wiele nauczyć. Jest to lekarz , który zmienia smutne oblicze Polskiej Służby Zdrowia .Dodatkowy plus za specyficzną urodę

dr Tomasz Klimkiewicz

41-800 Zabrze

Cuuudowny lekarz wie jak podejść do pacjeta żeby się nie bał, pełny profesjonalizm zna się na tym co robi godny polecenia w 100%
Opinia dodana przez: Dana pacjentka

lekarz Bronisław Czech

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

W lutym 2002 roku kardiochirurg Bronisław Czech uratował mi życie. Zostałem przywieziony na oddział Kardiochirurgii w Białymstoku z rozpoznaniem ostrego rozwarstwienia aorty. Podczas operacji w trybie pilnym okazało się że mam też niedomykalność zastawki. Szybka decyzja i wszczepiono mi zastawkę mechaniczną bo taka była wtedy do dyspozycji i protezę aorty. Po dwóch latach mogłem już spokojnym kraulem przepływać 5 km na jeziorze. Obecnie funkcjonuję i czuję się dobrze. Pan pr.Bronisław ...
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Maciej Kapinos

Psychiatra

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Zabrze
Grunwaldzka 46
41-800 Zabrze

Polecam, pomógł mi wyjść z bardzo ciężkiej sytuacji, najpierw chodziłam prywatnie później z NFZ i co ważne podejście lekarza się nie zmieniło po przejściu na NFZ nadal mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. (jak wiadomo zdarzaj się tacy którzy pomagaj dopóki kasa się zgadza)