Lekarze Zabrze

Kardiolog

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Bardzo dobry i kompetenty lekarz tylko szkoda ,ze w SCCS przyjmuje tylko w środy od 11 do 16. Polecam go wszystkim
Opinia dodana przez: rafał
Bardzo polecam lekarza. Zaopiekował się moim tatusiem profesjonalnie.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i podejmuje leczenie Dziękuje
Opinia dodana przez: Joanna Malinowska

lekarz Mzgdzlena Michniewska-Tomczyk

Chirurg stomatolog

ulica Gen Ch. de Gaulle''a 83/6
41-800 Zabrze

Absolutny top, tak od strony profesjonalnej jak i ludzkiej. Pani doktor jest, po prostu, najlepsza z najlepszych :-)
profesjonalna miła sympatyczna i ładna potrafi bardzo skrupulatnie ocenić stan i wskazać formę leczenia

Ewa Miksch

Gabinet prywatny
Zabrze

Naprawdę polecam...oby takich lekarzy jak Pani Ewa było więcej.Prowadzi moją 2 ciąże i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Piotr Nowocień

Sienkiewicza
41-800 Zabrze

Pan doktor przemiły i bardzo kompetentny. Wytłumaczył mi szczegółowo proces leczenia tak, aby wszystko było dla mnie zrozumiałe. Z całą pewnością polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Grzegorz Wrzask

Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze

Witam, mam 56 lat i nie spotkałem takiego lekarza z powołania. Przemiły człowiek i pomoże każdemu kto do niego się zglosi. Jeżeli nie jest w stanie pomóc to pokieruje do innego dobrego lekarza. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Aleksandra Kardaszewicz

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20
41-800 Zabrze

Bardzo dobry lekarz. Nie tylko dobrze leczy, ale też poświęca czas na rozmowę i tłumaczenie. Zwraca uwagę na całościowe zdrowie i dopytuje, a nie zajmuje się tylko pojedynczym zgłoszonym objawem. Polecam

lekarz Agnieszka Kędzia

ulica 3-go Maja 13
41-800 Zabrze

U Pani Doktor Agnieszki Kędzi leczę się od 4 lat. Mogę się o niej wypowiadać wyłącznie w superlatywach. Reprezentuje unikalne połączenie wiedzy i kompetencji lekarskiej z bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Bartłomiej

lekarz Aleksandra Sitko-Saucha

Urolog

Specjalistyczna Pomoc Medyczna "MEDSERVICE"
M. Skłodowskiej-Curie 34
41-819 Zabrze

Perfekcjonistka, bardzo uprzejma, poświęca wystarczająco dużo czasu dla każdego pacjenta, tłumaczy dokładnie wszystko i rozwiewa wątpliwości. Znakomita lekarka, bardzo skuteczna.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lek. dent. Tamara Głąbik-Panasewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Olchowa 4
41-806 Zabrze

Dentystka jest godna polecenia dla dzieci i osób dorosłych. Jest rzetelna, miła, a koszty wizyty u Pani Tamary są naprawdę niewielkie.
Opinia dodana przez: sylwia

lekarz Elżbieta Bień-Gołczyk

Prywatny Gabinet Lekarski
św. Jana 13
41-803 Zabrze

sprzęt może nie najnowocześniejszy, ale wiedza czasami jst ważniejsza od sprzętu, a tego Pani doktor odmówić absolutnie odmówić nie można

lekarz Czesław Kilka

oddział gastroenterologii
ul. 3 maja
41-800 Zabrze

Lekarz z powołania. Profesjonalista. Zdecydowanie i błyskawicznie podjął decyzję o zabiegu, który uratował życie mojemu teściowi. Panie doktorze, dziękujemy z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo dobry specjalista. Uratowal mi staw kolanowy lewy od krojenia jak mi zablokowal sie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Zbigniewa

dr n. med. Agnieszka Witkowska

Pracownia Rezonansu Magnetycznego
ulica 3-go Maja 13-15
41-902 Zabrze

Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia Pani doktor. Wiem że nie zawsze efekt zabiegu jest do przewidzenia, ale w moim przypadku wszystko zostało wykonane jak powinno. Dlatego polecam tę osobę, warto! :)

Agnieszka Machowska-Majchrzak

Neurolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Klinika Neurologii
41-800 Zabrze

Świetny lekarz. Dwa lata chodziłem po różnych lekarzach i nikt nie potrafił podać przyczyn moich dolegliwości, a doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała prawidłowo! Zapisała mi leki i wreszcie mogę normalnie funkcjonować i wiem co leczyć. Dziękuję!
Opinia dodana przez: G. Woźniak

lekarz Czesława Fąfara-Mazur

Dermatolog

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Pani Doktor bardzo miła, pomocna, w pełni kompetentna, znająca się na swoim fachu. Bez problemu wystawia skierowania do specjalistów. Polecam .
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Jolanta Smyk

Dermatolog

Damrota 31 A
41-800 Zabrze

Bardzo polecam.... Od kiedy zaczęłam chodzić do Pani doktor, powrócila wiara w lekarzy z powołania...stawia trafnie diagnozę, miła, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest poprostu wspaniała jako lekarz....z czystym sumieniem gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Iza

Ryszard Pasieka

Położna, Ginekolog położnik

Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska Centrum s.c. Barbara Pasieka i Ryszard Pasieka
41-800 Zabrze

Gdyby mozna było ,dalabym Panu doktorowi 10 same. Rewelacyjny gość !!!Od półtora roku chodze po ginekologach i zaden kretyn nie widział dwukrotnie powiększonego jajnika. Twierdzili, ze wymyślam bóle, albo pskowali we mnie antybiotyki. Doktor Pasieka bada dokładnie ,tłumaczy wszystko, zawsze robi usg, kieruje na badania, nie leczy na chybil trafił .Wreszcie wiem co mi dolega :-)a to ogromna ulga pop takim czasie. Dziękuję Panu! A paniom polecam, bo to Ginekolog, ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Krzysztof Szczurek-Katański

Internista, Kardiolog

Św. Floriana 16/1
41-800 Zabrze

Pan dr Szczurek wykonał u mnie zabieg koronarografii i plastykę tętnic wieńcowych. A właściwie dwa zabiegi, bo musiał przeprowadzić je w dwóch etapach. To, co wydało mi się najistotniejsze, to fakt, że przy wyborze strategii zabiegu, poza oczywiście jego skutecznością, wybiera procedury, które są - z punktu widzenia pacjenta - najmniej dla niego dolegliwe, a nie najwygodniejsze dla operatora. Zabieg prowadzi spokojnie, bez nerwowości - nawet, gdy w jego trakcie ...
Opinia dodana przez: Jurek