lekarz Aleksander Gutowski

Świetny lekarz! Dokładny, dociekliwy, patrzy na pacjenta całościowo. Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi się zetknęłam. Gorąco polecam.

Najlepszy z najlepszych kardiolog jaki kiedykolwiek spotkałem a było ich dużo . Podejśćie do pacjenta ,wiedza ,leczenie wzorowe

Jeden z najlepszych lekarzy, jakich znam. Bardzo kompleksowe, holistyczne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad medyczny i tłumaczenie badań oraz zaleceń. Naprawde ogromna wiedza i zaangazowanie! Do tego bardzo sympatyczny i empatyczny lekarz. Bardzo sie ciesze, ze trafilam na Pana Doktora. Polecam na maxa!

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Świetne podejście, wszystko dokładnie wyjaśnione a co bardzo ważne sympatyczny człowiek. Lekarz z powołania.

Pan doktor jest niezwykle dokładny, wszechstronny, rzeczowy.Takich lekarzy potrzebuje Polska! Ja przez całe życie nie spotkałam się z taką uwagą, dokladnoscią badania, wywiadem i wszechstronnością.Lekarz od serca, z calego serca i z sercem!

Świetny lekarz - bardzo dokładny wywiad, dokładna analiza danych, wszystko odnotował, cierpliwie odpowiada na pytania, widać, że śledzi "nowinki" w medycynie. Wszystko wyjaśnione od A do Z, przygotowany plan leczenia. Do tego bardzo sympatyczny i komunikatywny człowiek! Po prostu rewelacja! Dziękuję za wizytę! Maciej Stachura, Katowice.

Wspaniały, bardzo dobry lekarz. Pan Doktor podchodzi do pacjenta kompleksowo, analizuje wszystkie choroby, a nie tylko chorobę główną, nie zbywa, wyjaśnia problem i skutecznie leczy, czego jestem przykładem. Bardzo dziękuję Panu Doktirowi za pomoc. Danuta Waszak.

Lekarz godny zaufania i dokładny. Na pierwszej wizycie przeprowadził obszerny wywiad i udzielał odpowiedzi na każde zadane pytanie.