lekarz Agnieszka Rzeczkowska

Psychiatra

niekompetencja zawodowa, całkowity brak zaufania, kieruje osoby na oddział psychiatryczny bez postanowienia sądu i wbrew woli pacjenta, nie stosuje przepisów prawnych odnośnie Ustawy o Zdrowiu Psychicznym, błędne nazwiska w dokumentacji medycznej wprowadzają w błąd różne instytucje odnośnie pacjentów przebywających na oddziale, nieuprzejma, odradzam wizyty,

Bardzo dobra Pani Doktor, która potrafi wysłuchać pacjenta. Diagnoza, leczenie, wiedza, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jeśli masz podejście, w którym rzeczywiście chcesz sobie pomóc, to polecam wizytę u tej Pani. Ja jestem jak najbardziej zadowolony z otrzymanej pomocy.

Pani Doktor jest miła, kompetentna i uprzejma. Potrafi trafnie postawić diagnozę. Rozumie pacjenta i potrafi z nim rozmawiać. Zdecydowanie polecam takiego lekarza każdemu potrzebującemu.

Nie wiem dlaczego tą panią trzymają w tej przychodni Pani rozkojarzona tak jak by była pępkiem świata bladego pojęcia o leczeniu pacjent dla niej to jest gorszy sort człowieka ona wszystko wie lepiej niż pacjent myli się we waszstkim najlepiej dla niej by było zamknąć wdzystkich w szpitalu psychiatrycznym bardzo nie miła osoba NIE POLECAM NIKOMU SPOTKANIA Z TĄ PANIĄ NIBY DOKTOR

Lekarz bardzo wynosy mający pajeta z gorsza jednostkę wymagającej specjalnej troski. Pani doktor jest niemiła, obcesowa, nie interesują ją pacjenci. Głównie przepisywała leki i brała kasę. Musze zaznaczyć ,że mam porówna u innych specjalistów. I to się z tym nie równa.Nie jest to lekarz co umotywuje człowieka do życia. A co dopiero żeby maił go przywrócić. Nie polecam...