lekarz Agnieszka Szykanowska

Dziekuje Pani Doktor za szybkie dzialanie i pomoc. Synus jest juz po operacji przez dr Galazke. Wszystko jest ok operacja sie udala pod takim fachowym okiem

Jestem bardzo zadowolona. Szybka i fachowa pomoc lekarska. Pani doktor bardzo kompetentna, wysokiej klasy specjalistka o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem, w którym priorytetem jest mały pacjent, a co najważniejsze pomogła naszemu synkowi. Szczerze polecam!

Bardzo wysoko oceniam kompetencje i sposób prowadzenia leczenia mojego dziecka przez Panią Doktor. Uważam, że jest to lekarz nie tylko kompetentny w swojej specjalności, ale również przyjazny wobec pacjenta, którego traktuje z uwagą i wrażliwością.

Z Panią Doktor nawiązaliśmy kontakt podczas pobytu w Szpitalu Dziecięcym. Uważam, że lepiej nie mogło się stać. Empatyczna, konkretną i nastawiona na pacjenta. Po zabiegu wszystko wytłumaczyła poświęciła cierpliwie czas. Czy potrzeba czegoś więcej. Zabieg wykonała profesjonalnie i syn wraca do zdrowia. Polecam i jeszcze raz dziękuję. Nie spotkałam się jeszcze z taka opieka.

Profesjonalna w tym, co robi. Na bieżąco informowała o postępie leczenia, uspokajała nas przed operacją, optymistyczna, sympatyczna - dziękujemy za opiekę nad naszym synem.

Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią. Pani dr Szykanowska jest lekarzem o dużej wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej kulturze osobistej. Przy tym ma wspaniałe podejście do dzieci. Wielokrotnie miałam możliwość obserwować Panią dr Agnieszkę przy pracy i uważam, że ta opinia jest dla niej krzywdząca. Niewątpliwie jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Niestety czasem rodzice konkretną i rzeczową rozmowę odbierają jako atak lub opryskliwość ze strony lekarza. Szkoda, że nie mają odwagi podyskutować o tym w gabinecie podczas wizyty. O wiele łatwiej szargać czyjąś opinię w Internecie.

Zapoznaliśmy panią doktor w przychodni przy szpitalu dziecięcym na ul. Chodkiewicza w Bydgoszczy (tam przyjmowała) Wizytę miał nasz 10 letni syn, i trafił na tą panią. Pani Dr. Szykanowska jest "może" i tylko może kompetentna w leczeniu chirurgicznym ALE bardzo nie miła i opryskiliwa (nazwisko Pani bardzo pasuje do jej zachowania), problem naszego syna potraktowała jak katar a nie po to miał skierowanie i termin u chirurga.

Wizytę miał nasz 10 letni syn, i trafił na tą panią.