lekarz Agnieszka Tarasiuk-Staniak

2,4
2,6
2,5
2,5

Nie polecam tej Pani na pierwszej wizycie skomentowała że źle dziecko trzymam i że głowę w taki sposób urwę. Na drugą wizytę przyjechałam bez dziecka odczytać tylko wynik ABR czy wyszedł dobrze (nie chciałam prawie rocznego dziecka wieźć 80 km w jedną stronę). Pani wyskoczyła do mnie że ja jestem niepoważna że przyjechałam bez dziecka że ona musi zbadać gdzie ja chciałam tylko wynik odczytać to z wielką łaską powiedziała że wynik jest dobry ale jak nie zobaczy dziecka to nie powie nic więcej. Pani bardzo nie mila, nigdy więcej nie zaprowadzę dziecka do tej Pani. Ja nie polecam

Niestety miałam nieprzyjemność wizyty u tzw Pani Doktor, która z wielka łaską i opryskliwoscia przyjęła mnie wraz z dzieckiem na wizytę. Była bardzo niemiła to za mało powiedziane, była dosłownie wredna, miała czelność zwymyślać mnie przy dziecku a w pewnym momencie wyrzucić nas z gabinetu prawie za fraki, i pewnie by tak było gdyby nie to że za drzwiami była kolejka pacjentów. Tzw Pani Doktor zachowała sie jak niezrównowazona psychiczni furjatka. Broń Boże trafić do takiego lekarza,NIE POLECEM !!!

Wyjątkowa osoba, wizyta u pani doktor sprawia że człowiek czuje się uzdrowiony natychmiast. Nie każdy lekarz posiada taki dar. Polecam

Zdawkowe wytłumaczenie przyczyn dolegliwości. Podważanie kompetencji innego specjalisty. Pretensje wobec pacjenta a na koniec zbycie go "Wychodzę. Nie mam czasu". To moje spotkanie pierwsze i ostatnie z tą panią. Diagnoza trafiona,jednak zinterpretowana i wytłumaczona mi kompleksowo na wizycie u innego lekarza tej specjalności.

Pani doktor jest osobą bardzo zarozumiałą. Podejmuje się leczenia dzieci do których nie ma podejścia wręcz straszy swoją osobą. Nie polecam co do umiejętności leczenia też mam wątpliwości.

Lekarz może i kompetentny ale ocena jednej gwiazdki za uprzejmość to zbyt wiele. Z taką opryskliwoscia i bezczelnsocia w gabinecie nie spotkałam się jeszcze nigdy.