lekarz Agnieszka Witkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stanowczo odradzam wizyty u Pani doktor, chyba ze chce się usłyszeć „teraz wszyscy kaszlą” oraz na kolejnej wizycie „No to już nie wiem co Pani jest” na wszystko najlepszy antybiotyk pomimo braku wskazania. Odmowa skierowania do specjalisty „teraz to się napewno Pani nie dostanie”. Radzę omijać szerokim łukiem.

Moje odczucia są średnie.... Może jako pediatra jest dobra ale jako lekarz rodzinny średnio....Owszem, jest bardzo miła. Lecz prosząc o standardowe badania odmawia nie widząc powodów.

Od lat leczę sie u Doktor Witkowskiej :) jest znakomita, moje dzieci a/ a co najważniejsze ) nie boją się wizyty a wręcz przeciwnie uwielbiają chodzić do Niej ;) mój synek bardzo chorował chodziłam do wielu specjalistów bo nie wiadomo było co mu jest... I dopiero Pani Doctor nam pomogła ;) jestem bardzo wdzieczna za opiekę nad moja rodzina. Edyta T.

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, potrafi wytłumaczyc na co jestem chory, dokładnie powie jak zazywac lekarstwa ;) Bada bardzo dokładnie !! co sie teraz rzadko zdarza ! ma dobre podejscie do moich dzieci, Cała moja rodzina leczy sei u Pani Doktor Witkowskiej ;) aaa do tego wszystkiego jest bardzo ładna!