lekarz Agnieszka Zgoda-Dyka

Nieuprzejma. Kiedyś w Zakopanem trafiłam do tej lekarki z soru. Mówi do obcej kobiety na "ty". Zero zwrotów grzecznościowych. Bolesne badanie. Komentarz "nie mów że cię to boli". Propozycje założenia wkładki wewnątrzmacicznej mimo sprzeciwu z mojej strony. Brak komunikacji i alternatywnego leczenia.

Pani Doktor zawsze miła uśmiechnięta , mam do Niej całkowite zaufanie .Zawsze w czasie wizyty ma czas zeby wytłumaczyc niezrozumiały czasem temat choroby lub wyjaśnić przyczyne i doradzić jak danej chorobie zapobiegać . Pani Doktor jest delikatna przy wykonywaniu badań i bardzo wyrozumiała gdy pacjentka jest mało odporna na ból. Lekarz z powołania, GODNY POLECENIA..

Będę wdzięczna do końca życia, numer jeden wśród lekarzy!!!!! Lekarz z powołania, super podejście do pacjenta, ogromna wiedza, bez owijania w bawełne, konkretna. Polecam!!!!!

Pani doktor nie zna się niestety na leczeniu... Jest miła, uprzejma, ale nie zauważyła u mnie policystycznych jajników na usg, niedoczynnosci tarczycy przy wyniku tsh 2,6... i insulinoopornosci pomimo tego ze opisywałam objawy!

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże w roku 2016 i 2018. Nic przez ten okres się nie zmieniło. Każda wizyta rozpoczynała sie uśmiechem pani doktor i rozmowa o moim samopoczuciu. Zawsze mogłam pani doktor zadać nurtujące mnie pytania. Nie było również problemu z kontaktem telefonicznym , zawsze oddzwoniła jak nie mogła w danej chcieli odebrać . Wizyty były dostosowywane do mnie, czasem specajlnie przyjeżdżała wcześniej przed wszystkimi pacjentkami żebym mnie przyjąć na wizytę . Badanie wykonywane bardzo profesjonalnie i dokładnie w przeciwieństwie do innych lekarzy ginekologów . Podczs badania dokładnie opisywała w którym
miejscu na ekranie znajdyja się poszczególne części ciała dzieciątka. Podczas usg zawsze mógł być obecny mój mąż co jest wielkim plusem , dla każdego ojca, który chce zobaczyć maleństwo wcześniej niz po urodzeniu. Z calego serca polecam panią doktor. Najlepszy pani ginekolog na Podhalu!

Pani Doktor jest niestety bardzo nastawiona na zarabianie... Czas poświęcony pacjentce w gabinecie jest bardzo okrojony, wizyta odbywa się w pośpiechu a nie kosztuje mało :/ jeżeli kobieta oczekująca dziecka chce poczuć się zaopiekowana i poinformowana dokładnie o swoim stanie i rozwoju ciąży to raczej nie u tej Pani...

Bardzo profesjonalna i konkretna a do tego miła i sympatyczna. Nie prowadziła mojej ciąży ale przy porodzie interesowała się mną bardziej niż "mój" lekarz. Polecam z całego serca, dziękuję za poród i pozdrawiam serdecznie!😊

Najgorszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Nie uprzejma, wiecznie w zlym humorze. Na proste pytania nie umie normalnie odpowiedziec.nikomu nie poleciłabym takiego lekarza

Pani doktor bardzo miła,przyjazna,dokladna ,interesuje sie pacjentem rowniez w szpitalu.Gabinet nowoczesny,tak samo sprzet :-)

P.Doktor super lekarz 😊😉mila ,sympatyczna,godna zaufania,dyspozycyjna,swietne podejście do pacjentki polecam