lekarz Ahmad-Waled Masjedi-Orya

Ja rozumiem ze opinia na tym rankingu wypisują ci którzy skarżą się na lekarza , ale ja będę mówi trochę o tym , ze w życiu wiedziałem dużo medyków , gdzie wchodzisz i wychodzisz , ale dr Orya jest lekarzem który słucha pacjenta , dokładnie bada pacjenta i udziela mu kompletne informacje . Jest lekarzem z empatia , serdeczny, kulturalny , słucha co do niego się mówi , ale nie jest lekarzem który by nie miał swojego zdania . Zawsze sam podejmuje decyzje i tak powinno być , a nie ze każdy teraz lekarzem i żąda od lekarza . Tak jak jedna pani na swojej opinie pisała ze ona widziała golem okiem ze jest coś w uchu dziecka a potem w szpitalu okazało się ze miało zapalenie ucha środkowego , przecież ja jako laik wiem ze zapalenie ucha nie widać golem okiem , ze coś jest w środku uchu , to nie ciało obce w uchu .
Jestem bardzo zadowolony z jego leczenia , sposobu badania podkreślam dokładnie i zapisane lekarstwa .
Pozdrawiam

Godny zaufania , dobry lekarz z empatią.krótko mówiąc pomaga w każdej sytuacji , nigdy mi nie odmówił , zawsze chce pomoc .

Lekarz bardzo nie miły, oschły i bez empatii. Tłumacząc że kilka dni wcześniej zwijałam się z bólu on mówił takim tonem, że prawie na mnie krzyczał że mogłam przyjść wcześniej i co robiłam przez ten czas. Serdecznie odradzam wizyt u tego doktora choćby przez podejście ale , nie jestem też zadowolona z przypisanych mi leków , ponieważ dr. pytajac się mnie czy mam lek na gorączkę wpisał go na receptę (oczywiście ten najdroższy) pomimo tego że kilkukrotnie odpowiadałam że mam takie leki.

Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem .Mój mąż poszedł do niego na wizytę z dzieckiem bo dziecko skarżyło się na ból ucha .Już w domu widziałam ,że coś ma w tym uchu ,po tym jak wrócili okazało się ,że lekarz nawet nie zajrzał do tego ucha mimo wielokrotnego upominania przez męża .Wrócił do domu z receptą z lekami na gardło plus witaminki .Musiałam się ubrać i wrócić do przychodni weszłam do gabinetu z synem i stanowczo powiedziałam żeby sprawdził co syn ma w uchu bo bez sprzętu widać ,że coś tam jest. Okazało się ,że syn ma środkowe zapalenie ucha co stwierdzili w szpitalu ...i jest podłączony do antybiotyku na 5 dni .Nigdy więcej takiego lekarza ,aaa chciałam zaznaczyć że z góry mówił że dziecko na pewno nie ma żadnego zapalenia ucha.

Lekarz nie słucha co się do niego mówi co dolega pacjentowi. Wypisuje tylko leki przeciwbólowe nie przeprowadzając odpowiedniego wywiadu i o przeciwskazaniach do stosowania danego leku Uważa się za wszystko wiedzącego. XIX sposób podejścia do pacjenta. Nie chce zlecać badań adekwatnych do danego schorzenia i kierować do specjalisty. Tylko wymyśla jakieś swoje dyrdymały

Uważa się za wszystko wiedzącego. XIX sposób podejścia do pacjenta.

Polecam Pana doktora, jest przede wszystkim kompetentny, miły i dokładnie zbada sytuację. Uratował mi życie. Dziękuję Panie Doktorze.

Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo kompetentny, szczegołowo i wyczerpujaco przedstawia plan leczenia i odpowiada na zadawane pytania! Dokładny i skrupulatny! A do tego przemiły. Bardzo polecam!!!

Lekarz bez empatii, bez podejscia do pacjenta. Przyjmuje a raczej odbiera telefony jak mu sie zachce. Czlowiek ktory nie zasluguje na miano lekarza. Nie polecam

Polecam tego lekarza. Doświadczyliśmy braku empatii ze strony służby zdrowia w szpitalu w stosunku do mojej teściowej. Kobieta zabrana z domu przez karetkę pogotowia z bardzo silnymi bólami w okolicy biodra odesłana po dwóch godzinach z diagnozą stłuczenia. Wykonano rtg i nic nie stwierdzono. W ciągu tygodnia bóle się nasilały. Poprosiliśmy DOKTORA ORYA o wizytę domową bo lekarz rodzinny nie wykonuje wizyt domowych. Zgodnie z obietnicą przyszedł, zbadał pacjentkę i zalecił jednocześnie pewne środki. Umówił się z nami, że po paru godzinach zadzwoni i dowie się o stan zdrowia mojej teściowej. Zgodnie z umową wykonał telefon a ponieważ stan się nie poprawiał wezwał karetkę i spowodował przyjęcie jej do szpitala gdzie dopiero teraz stwierdzono pęknięcie kości łonowej. Dziękujemy DOKTORZE i polecamy innym.