lekarz Aleksander Penk

2,5
2,5

Nie zgadzam sie z opiniami które przeczytałam własnie Dr Penk operował mnie i uważam że takiego lekarza to ze świecą szukać cudowny człowiek doskonały lekarz jego ciepło i podejście do pacjentek jest cudowne składam wielkie podziękowania za wykonanie operacji i opiekę

cham, cham, cham..............nie mam slow i nie mam checi cos mowicz o tym " lekarzu" z kowietami w ciazy napewno pracowac nie powinien

Trafiłam na tego lekarza dwa razy w 6 i 7 miesiącu ciąży wysokiego ryzyka na izbie przyjęć w imid. Bardzo nieprzyjemny. Podczas badania sprawia straszny ból. W obu przypadkach nie mogłam potem chodzić, tak bolało mnie krocze. Wydaje się, że pan doktor nie jest do końca kompetentny w tym co robi i na pewno nie wkłada serca w swoją pracę. Nie polecam.

Na moje nieszczescie trafilam na "pana doktora" na izbie przyjec w IMiD. Jestem w szostym miesiacu ciazy wysokiego ryzyka i zaniepokojona pojawiajacymi sie skurczami, zdecydowalam sie poszukac pomocy tam gdzie powinnam ja otrzymac. "Pan doktor" z duza niechecia i arogancja wysluchal mnie po czym stwierdzil, ze nie widzi problemu i potrzeby zbadania!!!!! Kazal skontaktowac sie z moim lekarzem prowadzacym. Kiedy dowiedzial sie, ze lekarzem tym jest jego przelozony, laskawie kazal czekac.... Ostatecznie nie otrzymalam pomocy, bo "pan doktor" nie spieszyl sie zbytnio ze zbadaniem pacjentek, ktore czekaly po kilka godzin. ...

czekaly po kilka godzin. To wyjatkowo niekompetenty lekarz i z perspektywy czasu ciesze sie, ze nie musialam byc przez niego zbadana.
Dziwie sie zameszczonym pozytywnym komentarzom, ktore sa tak do siebie podobne, ze mam wrazenie, iz pisala je ta sama osoba...

Bardzo dobry specjalista.Przy okazji wspaniały człowiek .Wykonuję perfekcyjnie operacje metodą laparoskopową.Konkretny i rzeczowy. Do dr Aleksandra trafiłam po tym, jak na ostrym dyżurze w IMID wykryto u mnie od 5 do 6 cm guza . Byłam załamana jestem młodą osobą bez dziecka i miałam różne myśli !!! W trakcie mojej operacji Dr uratował mój jajnik za co BARDZO DZIĘKUJE!!!!!!!!W szpitalu spędziłam 5 dni, po operacji p. dr odwiedzał mnie na sali przez kilka dni (przychodząc specjalnie z Izy Przyjęć) pytał o zdrowie moje , rozwiewając przy tym różne moje wątpliwości a pytań zadawałam dużo;). Było to niezwykle miłe . Nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu!!!!!!!!, to naprawdę znakomity lekarzy troszczący się o pacjentki!!!!!!!!!!!DUŻY PLUS DLA DR.!!!!!!!!!!

Pan doktor przeprowadził u mnie cc w IMiD, pomimo niewielkich komplikacji wszystko przebiegło pomyślnie dzięki wiedzy i kompetencji p. doktora. Po operacji p. dr odwiedzał mnie na sali przez kilka dni (przychodząc specjalnie z Izy Przyjęć) pytał o zdrowie moje i dziecka, rozwiewając przy tym różne moje wątpliwości. Było to niezwykle miłe tym bardziej, że nie byłam pacjentką doktora. Nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu, to naprawdę znakomity lekarzy troszczący się o pacjentki!

Z doktorem Penkiem spotkałam się w IMiDz, pan Doktor przeprowadzał zabieg wyłyżeczkowania macicy. Przed zabiegiem wszystko tłumaczył, cierpliwie odpowiadał na każde zadane pytanie, nie okazując zniecierpliwienia. Po wszystkim zaglądał do sali, sprawdzając moje samopoczucie. Każde badanie oraz usg wykonuje bardzo delikatnie i z wyczuciem, co nie zdarza się często wśród lekarzy. Podczas wizyty kontrolnej również tłumaczy, sprawdza wyniki badań dodatkowych. Mogę polecić tego lekarza z czystym sumieniem.

Trafilam na izbe przyjec IMiDz w Wawce.Jestem w 31tyg ciazy.Wczesniej bylam u niego w 21tyg ciazy.Zajmowal sie mna super.Zrobil kompleksowe usg.Sprawdzil maluszka.Wszystko mi wytlumaczyl.On w przeciwienstwie do mojego prywatnego gina zainteresowal sie moja szyjka macicy.W odpowiednim momencie wylapal,ze jest coraz krotsza i ze moge miec zagrozenie wczesnieszego porodu.I bylam u niego przeciez panstwowo a nie prywatnie.Byl staranniejszy niz moj prywatny gin.Cierpliwie odpowiadal na moje pytania,a jak mialam ktg to kilka razy do mnie zagladal i wszystko tlumaczyl.Mam nadzieje,ze trafie do niego podczas porodu.Teraz kolejna kontrolna wizyte mam w piatek.

Byłam ostatnio na izbie przyjęć IMiDz. Lekarzem dyżurnym był on. jestem w 7mc ciąży, miałam skurcze a on najpierw rozmawiał 30 min ze swoją matką o domofonie i musiałam wejść tam po chamsku potem jak miałam KTG z telefonem przyszedł popatrzył i poszedł, czekałam kolejną godzine. Jak weszłam tam to położna powiedziała że poszedł wypisywać kobiety do domu. Nie byłoby to dziwne gdyby nie fakt że to była godzina 22:00!!! Trafiłam na niego drugi raz nie polecam nikomu. Zero kompetencji i jakichkolwiek predyspozycji do bycia lekarzem położnikiem. Poszedł na tą specjalizacje chyba tylko dlatego żeby popatrzeć na ..........!

Wczoraj miałam (nie)przyjemność spotkać się z tym lekarzem. Dał do zrozumienia, że mu przeszkadzam. Był niedelikatny, celowo sprawiał mi ból. Odzywał się chamsko i opryskliwie. Wg mnie nie powinien pracować z ludźmi, co dopiero z kobietami w ciąży wymagającymi szczególnej opieki. To oczywiste, że nie chce mu się pracować i powinien zwolnić miejsce dla lekarza, któremu będzie się chciało pomagać pacjentkom. Nikomu nie życzę spotkania z nim.