lekarz Aleksander Zielnik

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Nie polecam, mało kontaktowy strach mu zadać pytanie bo odburknie . Niemiły. Chyba zakompleksiony..nawet nie powiedział na co moje dziecko jest chore, tylko przepisał leki.

Jak dla mnie to najlepszy specjalista w mieście, leczyłam syna dobrych kilka lat i nie dam złego słowa powiedzieć o dr. Zielniku.

polecam.kompetentny,rzeczowy.podszedl do naszego syna po ludzku wrecz ojcowsku.nie mowi zbyt wiele,nie wyprzedza faktow.godny zaufania,skuteczny.z perspektywy lat najlepszy do ktorego trafilismy.

MÓJ SYN JEST LECZONY PRZEZ PANA DOKTORA OD 11 LAT. OSOBIŚCIE NIE ROZUMIEM TAKICH KRYTYCZNYCH OPINII NIEKTÓRYCH PACJENTÓW. PROSZĘ NAPRAWDĘ SIĘ NIMI NIE ZRAŻAĆ PONIEWAŻ KAŻDY ODBIERA INACZEJ LEKARZA.OWSZEM JEST TO LEKARZ, KTÓRY NIE SPOUCHWALA SIĘ Z PACJENTAMI ALE SPECJALISTĄ JEST BARDZO DOBRYM.MAM ZNAJOMYCH ,KTÓRYM POLECIŁAM PANA DOKTORA I SĄ BARDZO ZADOWOLENI - ROZPOZNAŁ I LECZY U ICH DZIECI WIELE CHORÓB KTÓRYCH WCZEŚNIEJ ŻADEN Z LEKARZY NIE WYKRYŁ.NIE ROZUMIEM TEŻ OSOBY ,KTÓRA STWIERDZIŁA ŻE "TYLKO CZEKAŁ NA ŁAPÓWKĘ " JA CHCĄC PODZIĘKOWAĆ DOKTOROWI ZA ROZPOZNANIE , LECZENIE I PRZEDE WSZYSTKIM ZA ZROZUMIENIE JUŻ PO CAŁYM ZDARZENIU- STANOWCZO ODMÓWIŁ MI PRZYJĘCIA MOJEGO PODZIĘKOWANIA.TAKIEGO SPECJALISTĘ POLECAM KAŻDEMU.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, bardzo miłe podejście do dzieci

Bardzo miły i kompetentny lekarz, bardzo miłe podejście do dzieci

nie polecam, chamski, arogancki. Już nigdy nie skorzystam!!

nie polecam, chamski, arogancki. Już nigdy nie skorzystam!!

NIE PLECAM NIKOMU TEGO LEKARZA!!!DZIĘKI KOMPETENCJI TEGO PANA "DOKTORKA" NASZ SYN JEST KALEKĄ DO KOŃCA SWOICH DNI!ŹLE DIAGNOZUJE I U NIEGO NIEMA SZANS NA JAKIEKOLWIEK BADANIA SPECJALISTYCZNE!Z BADANIEM REZONANSU MAGNETYCZNEGO ZWLEKAŁ CELOWO 5LAT, LICZĄC NA ŁAPÓWKE.GDY JEJ NIE DOSTAŁ TO NIESTETY UCIERPIAŁ NASZ SYN NA TYM!STANOWCZO WSZYSTKICH PRZESTRZEGAMY PRZED TY NIBY DOKTOREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam z moim synem na pierwszej wizycie u dr Zielnika i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tego lekarza. Jestem pewna ,że moje dziecko jest w dobrych rękach. Pan doktor ma świetne podejście do dzieci i na pewno jest świetnym specjalistą.

Od prawie półtora roku córka jest pod opieką Pana Doktora.Jest bardzo grzecznym ,uprzejmym człowiekiem, wysłucha , wytłumaczy.Ja osobiście bardzo polecam , tym bardziej ,że sama jestem pracownikiem służby zdrowia od kilkunastu lat i mam rozeznanie w tej kwestii:)

nie miły, nie sympatyczny, chamski, taki ktoś jak on nie powinien być lekarzem, a tym bardziej dla dzieci