dr n. med. Aleksandra Jaźwińska-Kozuba

Alergolog dziecięcy

2,9
2,6

odradzam ,chodzilam z córką do niej dwa lata i nic,dziecko dalej sie oczy oczy wiecznie popuchniete kicha itp.. i tylko wciaż te same leki pani doktor przepisywala..szkoda słow testy tylko raz robila..nie wiem gdzie mam isc z dzieckiem..a teraz i drug corka juz chyba ma alergie bo oczy i katar koszmarne ma..

testy alergiczne zostały wykonane niedokładnie,zdziwiło mnie, że wykonuje je pani zajmująca się rejestracją a nie pani doktor.Dzieci przez fatalnie wykonane testy zostały źle zdiagnozowane,nie polecam.Radzę zmienić lekarza na takiego który profesjonalnie zaopiekuje się dzieckiem, nam się udało

Bardzo fajny lekarz Polecam :)miły i szybki katakt ,super podejscie do dzieci

Bardzo fajny lekarz Polecam :)miły i szybki katakt ,super podejscie do dzieci

szczerze polecam panią doktor Kozube.Jest naprawde kompetentna i ma super podejście do dzieci

Totalna porażka ciężki stan ASZ został zdiagnozowany jako świeżb! Skora dziecka po tej kuracji wygladała dramatycznie. Pani dermatolog z poradni przyzakładowej gdy nas przyjęła była w szoku!!!. Nigdy więcej do niej nie poszliśmy. Acha wczesniej leczyła dziecko na astme bo mysia miała duszności, by w końcu stwierdzić, ze to nie jest astma i że ona tak nie powiedziała. Az sama sobie się dziwie ze do niej poszłam drugi raz.

Dobry lekarz. Polecam wszystkim, którzy pragną dobrej opieki meedycznej.

Dobry lekarz. Polecam wszystkim, którzy pragną dobrej opieki meedycznej.

Kobieta niekompetentna !!! Prosic sie trzeba o badania !!! Zmieniam lekarza bo zdrowie mojego dziecka jest najwazniejsze a ta kobieta co wizyte mowi co innego !!! nikomu nie polecam !

Polecam wszystkim rodzicom szukającym kompetentnego lekarza który przede wszystkim chce pomóc małemu pacjentowi.