Aleksandra Kubecka-Brzezinka

Trafiłam do Pani doktor po latach leczenia słabych i wymagających zębów, Pani doktor podjęła się leczenia po innych stomatologach, niestety zębów wymagających gruntownego leczenia. Pierwszy raz w życiu trafiłam na tak kompetentnego i rzetelnego dentystę. Zdecydowanie polecam zwłaszcza osobom z problematycznymi, słabymi zębami. Pani doktor w sposób jasny i prosty tłumaczy dany problem z zębami, szczęką itp. Jest ciepłą i kulturalną osobą.

Wraz z mężem leczymy zęby I jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pani doktor . Nigdy nic nie boli , doskonale podejście do pacjenta .Gabinet na wysokim poziomie . Gorąco polecamy

Gorąco polecamy

Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia i jakości świadczonych usług. Do gabinetu pani doktor trafiłam kilkanaście lat temu. Kompleksowe leczenie trwało kilka miesięcy, jednak od tego czasu nie mam problemów z uzębieniem. Wystarczają regularne wizyty kontrolne. Gabinet zapewnia przemiłą atmosferę i kompleksową obsługę. Co istotne, w razie nagłych problemów z zębami pacjent nie jest pozostawiony sam sobie – zawsze może liczyć na pomoc pani stomatolog. Z usług pani doktor korzysta również mój sześcioletni syn. Dzięki przyjaznej atmosferze dziecko chętnie chodzi do dentysty i co najważniejsze – ma zadbane, zdrowe zęby.

Ja i moja rodzina od lat leczymy się u Pani doktor. Nie mamy żadnych problemów z zębami. Polecam serdecznie .

Pani doktor nie ma podejścia do dzieci, pierwsza wizyta była ok ale na drugiej dziecko ze znieczuleniem (nie wiem jakim ale działało na 5 minut) marudziło a ta zamiast uspokajać to zaczeła krzyczeć tak że dziecko jeszcze bardziej się denerwowało. Nie polecam, dziecko na słowo dentysta zaczyna płakać dzięki tej Pani.

Polecam z czystym sumieniem, korzystam z usług Pani doktor od kilku lat, leczenie przeprowadzone sprawnie i fachowo, a było co robić. Ostatnio skorzystałam z usług protetycznych, i po prostu rewelacja, wszystkie krzywizny skorygowane, zgryz poprawiony a ząbki wyglądają naturalnie. Świetna robota.

Jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor. Miałam duży problem stomatologiczny który pani doktor rozwiązała perfekcyjnie. Wysoki profesjonalizm, uprzejmość i wspaniale podejście do pacjenta.

Bardzo dokładny i perfekcyjny stomatolog. Uratowała mi ząb,który spisałam na straty Szczerze polecam

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Dr., to super profesjonalny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta, polecam

Polecam! Przyszłam z dużym problemem, który pozostawił mi inny lekarz. Gdyby nie pani doktor pewnie brakowałoby mi kilku zębów a tak mam je nadal. Lekarz drogi, ale wart swojej ceny.