lek. dent. Aleksandra Plewniak-Kata

Pani Doktor jest wyrozumiała i profesjonalna. Na wizycie uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Efekt leczenia taki jak obiecano.

Moje dziecko zawsze bało sie wszystkich wizyt lekarskich i stomatologicznych. Pani dr Ola sprawila ze ząbek zostal wyleczony, a dziecko dobrze wspomina wizyte. Jestem bardzo wdzieczna

Z uslug pani doktor korzystam juz dwa lata i z pewnoscia nie zamienie na innego lekarza! Zawsze moglam liczyc na porade. Juz sie nie wstydze usmiechac. Serdecznie polecam!

Pani doktor w ogóle nie miała podejścia do dziecka, wręcz zraziła je i zamiast może porozmawiać z płaczącym dzieckiem (nawiązać nić porozumienia) zaczęła mówić, że dziecko nie współpracuje.

Pani Doktor z cudownym podejsciem do pacjentow! Wizyty przebiegaly w calkowicie bezstresowej atmosferze. Zeby wyprostowane zgodnie z obietnica. Bardzo polecam!

Polecam. Bardzo przyjemna wizyta, wszystko przebiegło bezboleśnie. Bardzo duży profesjonalizm w stosunku do pacjenta.

Piękne słowa i zapewnienia na początku, niestety czas weryfikuje uzyskane wyniki leczenia a te pozostawiają wiele do życzenia. Nie polecam usług tej pani

Przestrzegam wszystkich przed usługami tej pani udającej ortodontkę. Liczy się tylko kasa i aby wyciągnąć pieniądze. Przy zgłaszaniu zastrzeżeń i problemów zero chęci i możliwości, a przede wszystkim umiejętności naprawy szkody. Dramat jakiś!

Najpierw uśpiła mi Syna, następnie stwierdziła, że zęba dodatkowego nie usunie. Dlaczego nie spojrzała na rentgen wcześniej?! Koszt usługi 2500 zł, w tym 1000 zł narkoza. Tragedia !!!