lekarz Aleksandra Przystalska-Bettin

Witam , polecam tego lekarza mily sympatyczny , wysłucha pacjeta i ma ogromna wiedzę 28 lat korzystam z leczenia , kontroli i nigdy nie zawiodłam sie

Nigdy więcej nie zamierzam leczyć sie u tej Pani. Może gdybym zapłaciła, potraktowałaby mnie lepiej...Odradzam, niestety zasugerowalam się dobrymi opiniami na temat tego ginekologa, a prawda jest zgoła inna.

JESTEM MŁODĄ OSOBĄ, PANI PRZYSTALSKA BYŁA MOIM PIERWSZYM GINEKOLOGIEM. PO PIERWSZEJ WIZYCIE BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, WYTŁUMACZYŁA MI WSZYSTKO CO BYŁO DLA MNIE NIE JASNE, ODPOWIEDZIAŁA NA WSZYSTKIE MOJE PYTANIA, DOKŁADNIE WYTŁUMACZYŁA KAŻDE ZAGADNIENIE KTÓRE MNIE INTERESOWAŁO. KOMPLEKSOWO POCHODZI DO PACJENTKI, PRZEPROWADZA DOKŁADNE BADANIA I NIE PODEJMUJE POCHOPNYCH DECYZJI. JEST BARDZO DOBRYM LEKARZEM I NIE ZAMIERZAM JEJ ZMIENIAC NA NIKOGO INNEGO.

Jestem bardzo miło zaskoczona wizytą u Pani doktor. Po przeczytaniu wielu opinii miałam mieszane uczucia. Pani doktor jest ciepłą i miłą osobą. Liczy się dla niej przede wszystkim dobro pacjentki. Odwiedziłam wielu lekarzy i uważam, że teraz już znalazłam właściwego lekarza. Polecam !!!

Pani bardzo kompetentna, uprzejma, wręcz ciepła dla pacjentek. poświęca bardzo dużo czasu i stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć. na pewno jest lekarzem godnym polecenia innym pacjentkom. osobiście jestem Nią zachwycona.

Uważam ,że to bardzo dobry lekarz, jeden z lepszych u jakich byłam i również nie rozumiem poniższych opinii. Jestem bardzo zdziwiona.

To niegodziwe uwagi, pełne wyjątkowej agresji i chęci manipulacji ludzmi przy pomocy nieprawdziwych podłych opinii, niesprawiedliwych ocen. to jakas ukryta nienawisc do tej osoby. znam ja 30 lat, zawsze uczciwa, zyczliwa i wyjatkowo ciepla dla pacjentek, szczegolnie rozumiejaca cierpiacych. nie rozumiem tym bardziej chceci zniszczenia jej dobrej opinii.

nie rozumiem powyższych złych opinii...moim zdaniem bardzo dobry lekarz i jak najbardziej polecam innym pacjentkom

kobieta bardzo niemila i nieuprzejma a do tego zero delikatnosci przy badaniu. bylam tam tylko 2 razy i wiecej tam nie pojde. zdecydowanie nie polecam tej pani ginekolog.

Od począktu wizyty barsdzo niemiła. Uważa, że wszystko wie lepiej, nie daje dojść do słowa. Nie wypisuje skierowania na USG, pomomo ciągłego bólu...Nigdy więcej do niej nie pójdę. Odradzam!