lek. med. Aleksandra Szczepańskalek. med. Aleksandra Szczepańska - zdjęcie profilowe

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Lek. med. Aleksandra Szczepańska, specjalista dermatolog, która od kilkunastu lat zajmuje się medycyną estetyczną.
Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła ...

Lek. med. Aleksandra Szczepańska ukończyła Akademię Medyczna w Krakowie, Wydział Lekarski. Posiada drugi stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii.
Jako lekarz uczestniczy w wielu kongresach krajowych i zagranicznych, szkoleniach anti – aging. Na bieżąco wprowadza nowości z rynku medycyny estetycznej do swojego gabinetu.
Jej wiedza i doświadczenie są cenione przez p...

~Gość Bardzo dobry specjalista,polecam

~Gość
Bardzo dobry specjalista,polecam

Ocena: Bardzo dobry zgłoś nadużycie Bardzo dobra Pani Doktor, pomogla mi w trudnej i ciężkiej do leczenia chorobie.

Ocena: Bardzo dobry zgłoś nadużycie
Bardzo dobra Pani Doktor, pomogla mi w trudnej i ciężkiej do leczenia chorobie.

Anonim Komentarz: polecam p.doktor jako lekarza nie tylko od skomplikowanych problemow dermatologicznych ale takze pieknie formujacego twarz i usta Wizyta: prywatna

Anonim
Komentarz:
Wizyta: prywatna

Wykonałam u Pani Doktor zabieg powiększenia ust. Wyszło swietnie . Polecam.

Wykonałam u Pani Doktor zabieg powiększenia ust. Wyszło swietnie . Polecam.

Najlepszy lekarz, u jakiego dotychczas bywałam. .Pani doktor z dużymi kompetencjami i wiedzą, niezwylke miła i życzliwa. Moja wizyta trwała tyle czasu ile potrzebowałam, z gabinetu wyszłam całkowicie usatysfakcjonowana. Szczerze polecam. Ja z pewnością wrócę:)

Pani Doktor jest znakomitym fachowcem. Dopiero ona, po pięciu wizytach u innych lekarzy różnych specjalności, zdiagnozowała mi rumień guzowaty. Uratowała mnie, gdy już powoli traciłem nadzieję.

Pierwszy lekarz, który dokładnie wytłumaczył mi co i jak. Efekty nie były widoczne od razu, ale powoli pozbywam się trądziku. Dziwie się, że ma tak niskie oceny. Jak dla mnie jest najlepszym dermatologiem w Mielcu. Zna się na rzeczy. Byłam u trzech innych lekarzy tej specjalizacji w Mielcu, tylko jej leki i rady mi pomogły. Mogę ją polecić z czystym sercem, ja jestem zadowolona.

Bardzo kompetentny lekarz.Differin też miałem i pomógł.Kubeczków nie widziałem. Pani dr poswieciła mi duzo czasu,wyjasniła istotę choroby(pierwszy dermatolog który to zrobił,a odwiedziłem juz kilku,nie tylko w Mielcu).Bardzo polecam,a mam juz punkt odniesienia po wizytach u innych deramtologów.Nareszcie trafiłem na skutecznośc i kompetencję.

Jestem bardzo zadowolona!!! po tradziku nie ma sladu. wreszcie jestem szczesliwa, nie uzywam juz takich ilosci tapety zeby ukryc krosty, jestem poprostu wolna. Dziekuje Pani doktor, wiem ze to pani praca ale bardzo mi pani dodawala otuchy podczas kuracji i to na pewno pomoglo!!!

Jeszcze nie wiem... zobaczymy jak będzie po laserze to wam napisze...

Jeszcze nie wiem... zobaczymy jak będzie po laserze to wam napisze...