lekarz Aleksandra Szyma-Grzechnik

Pediatra godny polecenia. Podejście do dzieci rewelacyjne. Cierpliwa i empatyczny Pani Dr wszystko dokładnie tłumaczy i daje czas zanotować na spokojnie po przebadaniu i ubraniu dziecka. Poza leczeniem Pani Dr wykazała zainteresowanie historią chorób rodziców aby w tej kwestii kontrolować stan zdrowia dziecka. Wspiera rodziców w prawidłowej opiece i żywieniu dzieci. Wiele cennych wskazówek i porad, które naprawdę sie sprawdziły. Jako rodzic czuje sie bezpiecznie powierzając jej leczenie dziecka.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo wnikliwie podchodzi do choroby i zawsze jej leczenie jest skuteczne. Pani doktor nie opiera leczenia tylko na antybiotykach, ale wprowadza również inne metody, za co ją bardzo cenię. Chodzę do pani doktor do przychodni "na NFZ u rodzinnego", nigdy nie odmówiła przyjęcia córek, ilekroć była taka potrzeba. "Karteczka", jak pisze pani Mila, jest bardzo przydatna w domu, zwłaszcza kiedy jest się w gabinecie z płaczącym dzieckiem i trudno zapamiętać zalecenia. Polecam panią doktor!!!

Polecam panią doktor!!!

Pani doktor bardzo miła. powoli i ze spokojem podchodzi do dzieci. badanie wykonuje bardzo powoli i dokładnie. mój synek przy niej jako jedynej nie płakał na wizycie u lekarza. ma rewelacyjne podejście do dzieci i dużą wiedzę medyczna. dobrze rozpoznała chorobę i zaleciła odpowiednie leczenie. a w razie niepewności od razu daje skierowania do lekarza specjalisty. polecam z całego serca. najlepszy pediatra u jakiego byłam i zaznaczam, że nie była to wizyta prywatna.

Witam. Pierwsza wizyta z dzieckiem (11 miesięcy). Lekarz o profesjonalnym podejściu, długie i wnikliwe badanie usłuchowe, poza stwierdzoną chorobą i zastosowanym leczeniem - wskazanie pilnego dodatkowego badania oraz wizyty kontrolnej po 3 dniach. Bardzo uprzejma w kontakcie, acz mówi mało - trzeba pytać (i wiedzieć o co pytać ;-) ). Minimum informacji o chorobie (zapalenie oskrzeli), ładnie napisana terapia (leki, dawkowanie). Zdaję sobie sprawę że pewne aspekty wynikają z tego że byłem "na NFZ u rodzinnego" gdzie lekarz w godzinie czy dwóch musi obsłużyć całą poczekalnię pacjentów... Ogólnie - napewno ...

Ogólnie - napewno wrócimy !

Kompetencji tej Pani nie podważam, podejście na poziomie ZERO, o chorobie dziecka nie wspomni (cyt. "... zaraz dam karteczkę o sobie Pani przeczyta ..." !!! Poświęcenie czasu choremu dziecku mniej niż zero - odbębnić swoje i tyle! Uprzejma ?! - kiedy , bo miałam (nie) przyjemność spotkać się z tą Panią nie raz... Nie polecam tego pediatry nawet wrogowi !!!