lekarz Aleksandra Wołejsza

Neurolog dziecięcy

Pani Doktor gdy usłyszała o chorobie syna przyjęła go już następnego dnia. Poświęciła nam około 60minut - miłe zaskoczenie. Profesjonalne poprowadzenie nas przez kolejne etapy i wykluczenie naszych wątpliwości co do choroby. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

NIGDY WIECEJ kontaktu z ta pania!!!! cechuje ja mania wyzszosci, wieczny pospiech, odbieranie telefonow w czasie wizyty, spoznianie sie , nie miala cierpliwosci do moich pytan o stan zdrowia dziecka, nakrzyczala na mnie, brr

Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim. KOmpetencja, fachowość, szczerość.Cieszę sie że do niej trafiłm z dzieckiem.

Po prostu katastrofa. Nigdy więcej. Zawiodłam się kompletnie na tej pani. Wyszlam od niej załamana diagnozą, która oczywiście się nie potwierdziła.

To wspaniały lekarz i człowiek. Dzięki niej mój syn został prawidłowo zdiagnozowany (wcześniejsze diagnozy innego "specjalisty" całkowicie błedne), jesteśmy JEJ bardzo wdzięczni, przekazała bardzo dużo wiedzy, która dała wiarę przy odpowiednim leczeniu w pozytywne efekty i tak też się stało.

Polecam lekarza ,jest kompetentny i widać ,że praca , to pasja

Polecam lekarza ,jest kompetentny i widać ,że praca , to pasja

Pani doktor posiada ogromną wiedzę i ma wspaniałe podejście do dzieci.Mój półroczny "łobuz" zachowuje się zawsze w gabinecie jak u ulubionej cioci.

dobra opinia o pani doktor wydana przez znajomych nie potwierdziła się, u mego dziecka nie rozpoznała padaczki lecz stwierdziła złe wychowywanie dziecka.

Nie polecam nikomu...zawiodłam się bardzo, prawie musiałam sama prowadzić leczenie i sugerować leki oraz tok postępowania owej Pani

Pani Doktor to wspaniała i kompetentna lekarka. Pacjentowi poświęca dużo swojego czasu, przy tym miła i uprzejma. Wzbudza zaufanie. Została mi polecona przez znajomą, która na jej temat ma podobne zdanie.