Lekarze Alergolog

dr n. med. Maria Sielanko-Baranowska

Centrum Medyczne Warszawska
Bukowskiego1
Białystok

Lekarz z powołania, pasjonatka swojej pracy, idealne podejście do dziecka, diagnoza i leczenie trafione w 100%, poprawa po 24h od zastosowania leku. Stara szkoła lekarska;).Pani Doktor nie leczy objawów choroby lecz jej przyczyny, niezwykłe w dzisiejszych czasach.Polecam wszystkim zaniepokojonym mamom z kilkoma różnymi diagnozami.Wspaniały lekarz i człowiek.

lekarz Anna Grygoruk-Rzepka

Internista, Alergolog

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

"Bardzo chciałbym podzielić się swoim fantastycznym doświadczeniem z wizytą u Pani dr.Anny Grygoruk-Rzepka w Sanvita w Knurowie. Jej empatyczne podejście i zaangażowanie w zdrowie mojej córki były naprawdę godne podziwu. Podczas wizyty dokładnie wysłuchała moich obaw i pytań, a następnie w sposób zrozumiały wyjaśniła mi diagnozę oraz plan leczenia. Jej profesjonalizm oraz umiejętność nawiązywania do pacjenta sprawiły, że poczułam się zaopiekowana i zrozumiana. Co równie istotne, leczenie, które zaleciła przyniosło ...
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Jerzy Szewczyk

Alergolog

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Leczę się u doktora Szewczyka juz kilka lat i szczerze go polecam. Kompleksowo podchodzi do problemu, tłumaczy chorobę. Wiem co mi dolega, jakie sa rokowania, czego mogę się spodziewać. Godny polecenia w 100%!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Elżbieta Pilecka

Alergolog, Dermatolog

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Profesjonalna i sympatyczna lekarka. Czuliśmy się bardzo komfortowo na wizycie. Lekarz z powołania.

lekarz Piotr Przekora

LUX MED Onkologia – Szpital Fieldorfa
gen. A.E. Fieldorfa „Nila” 40
04-125 Warszawa

Mistrz pediatrii! Zawsze trafna diagnoza a zastosowane leczenie momentalnie przynosi efekty. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani ...
Opinia dodana przez: Paula

dr n. med. Ewa Gawrońska-Ukleja

Alergolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17
85-089 Bydgoszcz

Witam. Bardzo miło wspominam wizytę w gabinecie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Bardzo duża wiedza i doświadczenie. Obsługa bardzo życzliwa i uprzejma. Polecam. Dziękuję za poświęcony czas - pozdrawiam. Daniel D.
Opinia dodana przez: Daniel D.

lekarz Ewa Brodzińska-Nowacka

Zagłoby 9
78-100 Kołobrzeg

Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powolania,bardzo kompetentna mila pani !Takich ludzi juz jest bardzo malo ,dziekujemy bardzo i serdecznie polecamy -Gabriella i rodzice!!!
Opinia dodana przez: Rad Klos

lek. med. Agnieszka Morańda

Pediatra, Alergolog

Agnieszka Morańda MAP medica
B. Orlińskiego 5 LU 4
31-878 Kraków

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po ...

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.
Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Hanna Dmeńska

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

Marta Gronkiewicz

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
ulica Jeziorna 1
83-300 Kartuzy

Pani doktor Gronkiewicz to definitywnie lekarz z powołania. Nie raz postawiła mnie na nogi. Najważniejsze jest holistyczne podejście do pacjenta. Biegałam od 2 miesięcy między laryngologiem, a neurologiem. Trafiłam do Pani doktor jak już zrobiło się nadkażenie na oskrzela. Pani doktor jak zwykle przeprowadziła szczegółowy wywiad i postawiła właściwe rozpoznanie oraz zaleciła stosowne leczenie. Po 3 dniach jest znaczna poprawa. Dodzwonić się jest trudno, bo Pani pielęgniarka robi spirometrię zlecaną ...
Opinia dodana przez: Marzena

Dorota Jurałowicz

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź. Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie ...

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

ul. Bagno 7 m. 69
00-112 Warszawa

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :) Barbara .

Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Centrum Diagnostyczne "ASPER" Sp. z o.o. Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy oraz Pracownia Bakteriologiczna
Tychy

Od kilku lat jestem pacjentką Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, cierpliwym, budzącym zaufanie i zawsze zainteresowanym pacjentem, co odczułam zwłaszcza po przechorowanym covidzie, gdy pani doktor bardzo solidnie się mną zajęła wykazując wiele troski o moje zdrowie. Jestem pełna uznania i serdecznie dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Urszula Polanowicz

Alergolog, Internista

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Pani doktor jest naprawdę niesamowita. Ma wspaniałe podejście po pacjenta, niesamowitą wiedzę i doświadczenie i nigdy jeszcze żaden lekarz nie przeprowadził ze mną tak dogłębnego wywiadu, aby postawić odpowiednią diagnozę. Polecam z całego serca.

dr n. med. Jolanta Pietrzak

Alergolog, Pediatra

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, ...