Lekarze Alergolog

lekarz Ewa Jarząbska

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

mgr Rafał Skoczek

Seksuolog, Alergolog dziecięcy

PSYCHOLOG SEKSUOLOG Rafał Skoczek
Ul Egejska 7
Warszawa

Seksuolog, z którym miałem przyjemność pracować, był bardzo profesjonalny i empatyczny. Słuchał uważnie moich problemów i odpowiedział na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały i pomocny. Dzięki jego wiedzy i wsparciu udało mi się rozwiązać wiele kwestii dotyczących mojego życia seksualnego. Gorąco polecam jego usługi!
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Barbara Raczkowska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

dr n. med. Andrzej Bozek

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

Jestem bardzo zadowolony z powodu wyleczenia mojej pokrzywki, która nękała mnie przez 2 lata. Wreszcie uzyskałem pomoc i w dodatku bez leków sterydowych. Teraz nie biorę juz żadnych leków i jest OK.
Opinia dodana przez: Janek

lekarz Jacek Waśniewski

Alergolog, Internista

Conrada 15
Warszawa

Wspaniały lekarz! Leczę się u Doktora kilka lat i dzięki Niemu mogę normalnie funkcjonować nawet wtedy, gdy jest silne pylenie !
Opinia dodana przez: Bogna

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

Maria Sosnowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Białystok

Wyjątkowa kobieta której chodzi o jak najszybsze rozpoznanie choroby i pomoc dziecku jak i jego rodzicom. Doskonale zna się na tym co robi.

dr n. med. Grażyna Kowerczyk-Wykrętowicz

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Bardzo polecam, podejście, zaangażowanie dla mnie bomba, porozmawia, wytłumaczy, widać że kocha to co robi. Na innego alergologa szkoda czasu. Polecam P. doktor super specjalista
Opinia dodana przez: Łukasz Międzyrzecz

lekarz Barbara Łukasiewicz-Świerczyńska

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Przeprowadziła kompletny wywiad od czasów wczesnego dzieciństwa, po historie chorób moich jak i przodków. W ciągu jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. Przepisała bardzo dobre lekarstwa, po którym "objawy niemożliwe do eliminacji" całkowicie zniknęły. Pani doktor nie ma problemu ze skierowaniami do innych specjalistów jak i na badania. Podczas każdej wizyty odczuwa się zainteresowanie i szczerą chęć rozwiązania problemu.
Opinia dodana przez: eNo

dr n. med. Tadeusz Obarzanowski

Sienkiewicza 65
Kielce

Lekarz świetny, ale nie wiem z jakiego powodu nie chce oglądać dziecka w czasie infekcji. Skąd ja mam wiedzieć czy to zmiany alergiczne czy inne? Dziwne i nie do wyjaśnienia.

lekarz Elżbieta Nikiel

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Belgijska 34
54-404 Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Dorota Nierojewska

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Lecze sie u Pani Dr Nierojewskiej od wielu lat. Nie jestem w stanie znalezc slow uznania za jej podejscie do mnie jako do pacjenta. Jest wspanialym lekarzem, poswiecajacym czas choremu, sluchajacym jego skarg i starajacym sie kompleksowo podjesc do problemu. Jej diagnozy sa trafne i oparte na niezbednych badaniach, ktore zleca. Zawsze stara sie wytlumaczyc w prostym zrozumialym dla pacjenta jezyku charakerystyke choroby i planowany tok leczenia. W oparciu o ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Elżbieta Węglewska

Mostowa 3
Tczew

Pani dr bardzo miła. Poświęca dużo czasu na pacjenta- a byłam z dzieckiem nie prywatnie a na kasę chorych. Umie wysłuchać i stara się pomóc małym pacjentom i ich mamom. Polecam!

Krzysztof Bembnowicz

Przychodnia Lekarska Primum
67-120 Kożuchów

Świetny lekarz pediatra i alergolog. Na wizyty jeżdżę już z 3 dzieckiem. Starsze dzieci są w wieku szkolnym i bardzo rzadko chorują, czego efektem jest sposób leczenia wcześniejszych infekcji. Nigdy nie było konieczności podania antybiotyku, gdyż przepisywane przez doktora leki zawsze były trafione. Dokładnie tłumaczy dawkowanie, a przy tym opisuje dalszy przebieg leczenia i efekty podawania leków. Stąd też nigdy nie było konieczności wizyt kontrolnych,czy też zmiany leków. Córki wyleczył ...

lekarz Janina Nozdryń-Płotnicka

Alergolog, Laryngolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

lekarz Anna Dąbrowska-Banaszek

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Bardzo mi pomogła. Zahamowała postępującą alergię. Dostosowując się do jej zaleceń, wreszcie mi ulżyło. Przy tym jest miła, uprzejma i rzeczowa. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Alina Magner

Wojewódzka Poradnia Chorób Płuc i Gruźlicy
40-038 Katowice

Leczę się u Pani doktor już bardzo długo jest świetnym specjalistą i nic więcej nie trzeba dodawać. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Ciszewska

Alergolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!