1,4
1,3
1,2

Dzieki niemu nie wylądawlismy z naszym małym synkiem w szpitalu. nie wiem jak gdzie indziej ale w przychodni w Malanowie ciężko się do nigo dostac bo jest jednym z najlepszych lekarzy w okolicy. Fakt - czasami powie coś bardziej ostro ale przynajmniej zna sie na rzeczy ( i na leczeniu)

lekarz nie raczył nawet dobrze zbadać dziecka, puścił głupi tekst na temat zaniedbania itp. i wysłał nas gdzieś indziej. panie doktorze niech pan nie zapomina że z naszych pieniędzy ma pan wypłatę. a swoim bezczelnym podejściem do pacjentów daleko pan nie zajdzie. sprawia pan wrażenie jakby minął się z powołaniem.

demon, demon, koszmar mojego dnia, zdecydowanie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią- ten lekarz jest pępkiem swiata

nigdy nie spotkałam tak podłego człowieka!!!osoba ta jest istnym diabłem!!!NIEUPRZEJMY AROGANCKI ZŁOŚLIWY!!!NIE POWINIEN PRACOWAĆ NA POGOTOWIU.ODRADZAM KAŻDEMU SPOTKANIE Z TĄ OSOBĄ!!!