lekarz Alicja Czernik-Wętły

Lekarz rodzinny, Pediatra, Wizyty domowe

2,9
2,9
2,6

Super lekarz jestem bardzo zadowolona, miła i przyjazna atmosfera, profesjonalizm!!! Gorąco POLECAM !!!!!

Należę do w.w. lekarki kilka lat i muszę z wielkim żalem przyznać, że tak wypalonego swoim zawodem człowieka już dawno nie spotkałam. Wydaje mi się, że ona już dawno przestała interesować się swoimi pacjentami, nie słucha tego co mówią. Wszystko robi z niechęcią, jakby za karę. Gdy pewnego dnia po wypisie mojego dziecka 4-letniego ze szpitala przyszłam na wizytę kontrolną to nawet nie raczyła dokładnie przeczytać wypisu. Musiałam sama upomnieć się o zalecenia z karty szpitalnej. Dotyczyły one skierowań na badania. Totalna "rozpacz". Jest niemiła, wredna i nie rozumie ludzi!!! I można by wiele tego typu przykładów przytaczać. Niestety, od dłuższego czasu szukam dobrego lekarza ale Ci dobrzy nie przyjmują już pacjentów. Smutne ale prawdziwe.

Pani doktor do bani.Bardzo humorzasta kobieta,zmanierowana damesa.Dobrze,ze zmieniliśmy z mężem lekarza.Wszyscy powinni od niej uciekać jak najdalej.Do dobrych lekarzy to ta pani nie należy.Jak inni z tą kobietą wytrzymują? Powinna ta pani być zwolniona i zastąpiona innym,bardziej życzliwym dla ludzi lekarzem!!

Pomimo tych negatywnych komentarzy jest zupełnie inaczej, bynajmniej w moim przypadku. Sympatyczna, miła pani Doktor, uczęszczam do niej już prawie 4 lata i mogę to powiedziec z czystym sercem.

Niestety miałem nieprzyjemność spotkania się z Panią lekarz, ponieważ mój dr przyjmował po południu a dziecko było słabe oraz miało inne problemy- zależało mi na wizycie, tym bardziej ,że przyszłam rano z chorym dzieckiem i nie chciałam ponownie przychodzić i narażać je na kolejne wyczekiwanie.Usłyszałam że to mój dr bierze za mnie pieniądze to niech bada moje dziecko.Nie polecam humorzastej pani lekarz.

Powiem tak - należałam długo do pani doktor. Jednak na szczęście "wyrwałam dzieci z jej szponów". Pani doktor faszerowała mojego syna przez 2 lata antybiotykami. Nawet czasami 2 razy w miesiącu. Aż wyglądał już jak cień i trafiliśmy do innego lekarza, który załamał ręce jak zajrzał w kartę. Muszę przyznać, że na początku byłam Panią doktor zachwycona - była bardzo miła, dzieci ją lubiły, chętnie dawała wszelkie skierowania. Ale sposób leczenia - MAKABRA!!! Na niedomiar złego mpani doktor - od której wypisało się już większość jej pacjentów - zrobiła się nieprzyjemna, żeby nie powiedzieć wredna. Byłam świadkiem paru sytuacji w poczekalni - już nie będąc jej pacjentem, jak też doświadczyłam tego idąc do niej w zastępstwie (bo nie było mojego lekarza). Narzekają na nią straszliwie moje koleżanki, które nie mając wyboru pozostały (wraz z dziećmi) jej pacjentami. jak słyszę niektóre historie, to włos na głowie się jeży!!!! Niestety wielu jej pacjentów leczy się u innych lekarzy prywatnie, bądź kombinują jak tu zapisać się do innego lekarza w tej przychodni. A pacjentów Pani doktor znam sporo - sama ją kiedyś, parę lat temu, polecałam. Jeśli już pacjenci ciesza się, że Pani doktor jest na urlopie i pójdą do innego lekarza, to jest bardzo nie tak. ja jestem załamana jak nie ma mojego lekarza i jestem kierowana do innego. Jednym słowem - nie polecam.

Ostatnio bylem u tej Pani i muszę przyznać ze jest fachowcem w swoim zawodzie, miła i przyjazna atmosfera, szybka i trafna diagnoza!! Polecam Gorąco!!!

Powiem tak, pierwszy moj lekarz rodzinny do którego idę z problemem i nie zostaję odeslany ponieważ Pani doktor oszczędza na badaniach, polecam z czystym sercem, Pani doktor jest również pediatrą i zajmuje sie moją córką, gdy chorowała to dostawaliśmy dla małej antybiotyk dopiero gdy inne leki nie sprawdzaly się, to naprawdę pierwszy lekarz jakiego znam który nie nadużywa antybiotyków.

Rozczarowałam się i to bardzo. Przeważnie przepisuje ten sam lek na wszystko. Wizyty są uwarunkowane humorem Pani doktor. Odniosłam wrażenie, że tak naprawdę nie słyszy co się do niej mówi. Jestem w trakcie poszukiwania dobrego pediatry. Mam trójkę dzieci i zależy mi na ich zdrowiu.

Przemiła Pani Doktor, która uwielbiają moje dzieci i nie tylko moje bo również moich znajomych. Sama się u niej leczę :)Każdemu pacjentowi małemu czy dużemu z czystym sumieniem polecam Pania Doktor!!!