lekarz Alicja Kubiak

Dermatolog

konkretnie, lecz prosto wyjaśnia przyczyny choroby i zasady leczenia. Przyjemnie się rozmawia, nieco szybko, ale jednak przyjemnie. Bardzo mi pomogła.

Rzetelne i profesjonalne konsultacje. Polecam.

Rzetelne i profesjonalne konsultacje. Polecam.

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor :) Bardzo mi pomogła i mojej mamie również :) z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor innym pacjentom ; mnie również polecił Ją ktoś kto bardzo sobie chwali panią Doktor Kubiak :))

Dobrze leczy, da się z nią pogadac, wszystko ok i godne polecenia.

Dobrze leczy, da się z nią pogadac, wszystko ok i godne polecenia.

Po pierwsze ma dobre podejście do pacjenta, po drugie widac, ze zna sie na rzeczy, jest bardzo dobrym dermatologiem. Z moim problemem byłam wcześniej u dwóch lekarzy, żeden nie powiedział jasno i wyraznie co mi jest i "odsyłal mnie z kwitkiem", a pani doktor natychmiast zdiagnozowała moją chorobę i zaczela odpowiednio ją leczyc. Dodatkowym plusem jest to że dokładnie wszystko tłumaczy, jak należy stosowac i co oraz duzo mówi o samej chorobie dzięki czemu łatwiej było mi się wyleczyc. Czasu poświęca tyle ile trzeba, nie jest chamska jak lekarze, na których wcześniej trafiłam. Polecam wizytę u tego lekarza. Karolina.

zdecydowanie polecam tego lekarza jedyny lekarz który skierował mnie na testy alergiczne skóry i przepisał leki które wkoncu zadziałały

Polecam, bardzo nam pomogła. Pani doktor przystępnie przedstawiła nam charakter schorzenia, prawidłowo rozpoznała i zastosowała maści, które pomogły, zwróciła uwage na styl naszego odżywiania. Z cała odpowiedzialnoscia wystawiłam ocenę.

Polecam, jako pierwsza poprawnie rozpoznała moją chorobe i zdołała ją wyleczyc.

Polecam, jako pierwsza poprawnie rozpoznała moją chorobe i zdołała ją wyleczyc.

Bardzo uprzejma Pani Doktor, zna się na rzeczy, mi pomogła, polecam.

Bardzo uprzejma Pani Doktor, zna się na rzeczy, mi pomogła, polecam.

na chore miejsce "rzuci okiem" przez 3 sekundy, później 10 minut omawia chorobę, nie pozwala dojść do słowa, nie zdążyłam powiedzieć że mnie coś tam boli, mam wrażenie że nie słucha pacjenta i jego problemów tylko zachowuje sie tak jakby zdawała przede mną egzamin. A mnie medyczny wykład akurat nie obchodził,ale na szczęście skutecznie leczy, ale przy cięższych przypadkach chyba nie miałabym zaufania do Pani Kubiak