lekarz Alicja Piątkowska-Pawlica

Fakt, bardzo miła i kompetentna pani, zwłaszcza w porównaniu z panami lekarzami z NFZ. Pomimo, że prywatne wizyty są dość drogie, badanie standardowe plus USG 120zł, to polecam z racji na komfort wizyty.

Bardzo miła, pomocna. Prowadziła mi ciążę, a w szpitalu bardzo pomogła. Podczas mojego "pobytu" w szpitalu odwiedziła mnie 4 razy. Faktycznie czasem trudno jest się dodzwonić, w poczekalni nie raz były spore opóźnienia. Pomimo tego polecam

miła, poza gabinetem trudny kontakt, nie odbiera telefonów,jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to Pani DR jest za bardzo wyluzowana.myślałam, że z racji własnego doświadczenia, będzie wrażliwa na różne symptony..ale niestety myliłam się. iście męskie podejście do problemu ciąży..

pani doktor bardzo mi pomogła poprzez konsultację telefoniczną gdy nastapiła taka potrzeba.

Chodzę do tej Pani od 16 roku życia, bardzo pomocna, delikatna, profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki( polecam każdej koleżance). W przypadku problemów zdrowotnych pomaga w załatwieniu wizyty w szpitalu-badania, zabiegi. Receptę wystawia za darmo. Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie.

Mam mieszane uczucia. Byłam na 3 kontrolnych wizytach, ale nie wiem dlaczego Pani doktor nie robi usg przezpochwowego, wspomnę, że wg mojej wiedzy to powinno być obligatoryjne u kobiet po 25 r.ż. Miła atmosfera i bez pośpiechu przeprowadzona wizyta. Tylko, że 100 zł za badanie palpacyjne i receptę to trochę drogo.

naprawdę polecam podchodzi do sprawy bardzo osobiście potrafi wytłumaczyć wszystko i na każde pytanie opowiedzieć profesjonalnie. gdy zachodzi potrzeba kieruje na badania, zawsze miły kontakt telefoniczny. polecam

Lekarz poświęca na wizycie więcej czasu niż inni lekarze oraz okazuje zainteresowanie problemem. Będąc w ciąży miałam wrażenie, że cieszyła się razem ze mną. Wezwała do gabinetu mojego męża i pokazywałam na USB dzidziusia i wszystko tłumaczyła. Gdy pojawił się problem to podała swój numer komórki abym mogła o każdej porze dzwonić.Zawsze jest uśmiechnięta i okazuje ciepło.

nie zamieniłabym pani doktor na nikogo innego!!!!

nie zamieniłabym pani doktor na nikogo innego!!!!

Pani doktor bardzo miła. Weszłam na wizytę co do minuty. Badanie delikatne. Dokladny wywiad- pytala o powazne choroby, wszystko zapisywala w karcie. Dostalam potrzebne skierowanie. Wynik cytologii w tydzien. Polecam:)